DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Brama Dwuskrzydłowa 4m

Brama Dwuskrzydłowa 4m - Lista produktów

Brama dwuskrzydłowa 4 m – ponadczasowe rozwiązanie do wielu domów

Brama dwuskrzydłowa 4 m to popularny wybór wielu właścicieli domów. Tradycyjny sposób otwierania pozwala na zastosowanie jej na różnej wielkości działkach. Jedynym wymogiem jest obecność wystarczająco długiego podjazdu wynoszącego co najmniej 2 m po to, aby dwa skrzydła bramy mogły się swobodnie otworzyć do wnętrza posesji. Nadaje się więc wszędzie tam, gdzie dom stoi od linii ogrodzenia w odległości większej niż 2 m. Działka natomiast może być wąska i mieć minimalnie trochę ponad 4 metry, jeśli instalowana jest sama brama bez furtki. Tam, gdzie montowana jest brama dwuskrzydłowa 4 m z furtką, szerokość działki musi wynosić przynajmniej ponad 5 m. To są wartości minimalne wymagane do tego, aby była możliwość montażu tych mobilnych elementów ogrodzenia. Jeśli działka jest szersza, tym lepiej. Zostaje wówczas trochę miejsca na ogrodzenie frontowe. Jest to możliwe często nawet w zabudowie szeregowej, czy bliźniaczej, ale jeśli domy są niewielkie, zdarza się, że właściciele rezygnują z frontowego ogrodzenia na korzyść szerszej, niż wymagają przepisy bramy z furtką. Zapewnia to swobodniejszy przejazd i przechodzenie. Stałą część ogrodzenia w takiej sytuacji montuje się po innych stronach działki.

Brama dwuskrzydłowa 4 m znajduje się w naszej ofercie w różnych konfiguracjach pod względem wypełnienia, wysokości oraz kolorystyki i jest często wybierana do domów prywatnych oraz budynków biurowych, gdzie parkują głównie samochody osobowe. To ponadczasowe rozwiązanie jest wciąż jednym z najbardziej popularnych wśród naszych klientów, którzy doceniają jego walory. Może być otwierana ręcznie, ale na życzenie klientów przystosowujemy ją pod napęd.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – trwałość i nowoczesna estetyka

Brama dwuskrzydłowa 4 m w naszej ofercie to produkt trwały i estetyczny. Nasze bramy wykonane są z ocynkowanej ogniowo stali i pomalowane proszkowo, co w podwójny sposób zabezpiecza je przed korozją i czyni trwałymi na długie lata. Mają także trwałe kolory, które nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Różnorodność w dostępności kolorów i rodzajów wypełnień sprawia, że każdy znajdzie to, co będzie mu odpowiadało najbardziej. Nowoczesny design może być bardzo urozmaicony od dużej ażurowości, poprzez średniej wielkości prześwity, po prawie niewidoczne. Dzięki temu zarówno osoby pragnące nie ograniczać ogrodzeniem przestrzeni i podziwiać rozległy widok poza swoją posesją, jak i te pragnące dużej dozy prywatności będą zadowolone. Minimalistyczny design w postaci geometrycznych wypełnień bez zbędnych zdobień dodaje naszym bramom elegancji i nowoczesnego charakteru.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – rodzaje wypełnienia

Brama dwuskrzydłowa 4 m w naszej ofercie posiada różne rodzaje wypełnień, z czego najpopularniejsze są:

- brama dwuskrzydłowa 4 m panelowa

Wypełniona drutami o przekroju 4 lub 5 mm brama panelowa wyróżnia się lekką przezierną konstrukcją. Jest ona jednak wytrzymała i stabilna dzięki odpowiedniej sztywności, której dodają jej charakterystyczne przetłoczenia oraz pozioma belka usztywniająca. Kratowany układ wypełniających ją drutów o dużym zagęszczeniu pionowych, a mniejszym poziomych tworzy pionowe oczka w kształcie prostokątów, co sprzyja nowoczesnej stylistyce. Brama dwuskrzydłowa panelowa może być otwierana ręcznie, ponieważ skrzydła są na tyle lekkie, że ich otwieranie, czy zamykanie nie wymaga wysiłku. Coraz częstszym wyborem jest jednak brama dwuskrzydłowa 4 m z automatem.

- brama dwuskrzydłowa 4 m palisadowa

Palisadowa brama dwuskrzydłowa 4 m może mieć wypełnienie poziome lub pionowe. Jest ono najczęściej wykonane z płaskowników o różnej szerokości, ale w porównaniu z konstrukcją panelową wersje palisadowe są mniej przezierne, szczególnie te poziome. W wariantach z wypełnieniem pionowym spotyka się różne szerokości profili o różnorodnej gęstości rozmieszczenia. Te szersze usytuowane są bliżej siebie, dając mniejsze prześwity i przypominają nieco dawny płot sztachetowy. Węższe natomiast, rozmieszczone rzadziej dają duże prześwity, dzięki czemu brama nie zasłania widoku, ale nie jest tak filigranowa, jak ta w odsłonie panelowej. W wersji palisadowej ze względu na większy ciężar wybierana jest często brama dwuskrzydłowa 4 m z napędem, choć dostępne są również te otwierane ręcznie.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – różne konfiguracje wymiarowe

Brama dwuskrzydłowa 4 m w naszej ofercie dostępna jest w różnych wysokościach, aby każdy mógł dobrać odpowiednią do potrzeb. Najczęściej wybieranymi są te o średniej wysokości, czyli od 130 do 170 cm. Warto jednak podkreślić, że ten wymiar powinno dostosować się do wysokości całego płotu, aby prezentował się on estetycznie. Jeśli wybierana jest brama dwuskrzydłowa 4 m z furtką, ta ostatnia powinna mieć również wysokość dostosowaną do wysokości bramy i całego ogrodzenia.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – kolorystyka

Oferujemy bramy dwuskrzydłowe 4 m w kilku standardowych kolorach. Jeśli natomiast w naszej ofercie nie ma odcienia, który byłby najodpowiedniejszy, można zamówić u nas inny kolor na zamówienie specjalne. Oto dostępne odcienie w stałej sprzedaży:

- brama dwuskrzydłowa 4 m grafit antracyt Ral 7016

Antracytowa brama dwuskrzydłowa 4 m jest częstym wyborem do nowoczesnych zabudowań. Szczególnie popularna jest w tej gamie kolorystycznej pozioma brama palisadowa w tym rozmiarze oraz brama dwuskrzydłowa 4 m panelowa. Tę ostatnią z reguły preferują minimaliści oraz osoby, którym zależy na nowoczesnym eleganckim wyglądzie posesji, a jednocześnie szukają najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

- brama dwuskrzydłowa 4 m czarna Ral 9005

Czarna brama dwuskrzydłowa 4 m wybierana jest najczęściej w wersji panelowej lub palisadowej pionowej. Pasuje zarówno do klasycznych budynków, jak i tych nowoczesnych. Jest preferowana szczególnie przez tych, którzy mają sentyment do czarnych ogrodzeń metalowych. Może być jednak wkomponowana także do płotów pełnych wykonanych z betonu, cegły, czy kamienia.

- brama dwuskrzydłowa 4 m brązowa Ral 8017

Brama dwuskrzydłowa 4 m w odcieniu brązowym jest szczególnie popularna w wersji palisadowej zarówno poziomej, jak i pionowej. W tym ostatnim wariancie wybiera się ten kolor szczególnie wtedy, gdy wypełnienie ma formę pionowych szerokich i gęsto ułożonych profili, które mimo braku ostrych zakończeń przypominają płot sztachetowy. Brązowa brama pozioma 4 m natomiast jest często wkomponowana w ogrodzenia wykonane z bloczków, gabionów, czy kamienia. W wydaniu panelowym najczęściej zintegrowana jest z panelowym ogrodzeniem.

- brama dwuskrzydłowa 4 m zielona Ral 6005

W odcieniu zielonym brama dwuskrzydłowa 4 m zaprezentuje się najlepiej w wersji panelowej wkomponowanej w takie samo ogrodzenie. Jest polecana szczególnie na działki z pięknym ogrodem, otoczone bujną roślinnością. Jej ażurowy charakter idealnie się zintegruje z otaczającą przyrodą. W wariancie palisadowym natomiast pięknie będzie wyglądała zamontowana w ogrodzenie pokryte żywopłotem.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – cena

Brama dwuskrzydłowa 4 m może mieć różne ceny, których wysokość uzależniona jest od rodzaju wypełnienia oraz wysokości bramy, a także tego, w jaki sposób się ją otwiera. W porównywalnej wysokości najtańsza będzie najbardziej ażurowa brama dwuskrzydłowa 4 m panelowa otwierana ręcznie. Cena bramy z cięższym wypełnieniem będzie odpowiednio wyższa. Może podwyższyć ją jeszcze zastosowanie napędu. Najdroższa będzie więc wysoka brama dwuskrzydłowa 4 m z automatem, mająca jedynie małe prześwity.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – co może zawierać zestaw?

Brama dwuskrzydłowa 4 m sprzedawana jest przez nas w zestawach. Ich zawartość uzależniona jest od rodzaju bramy. Niektóre, np. bramy panelowe posiadają w zestawie także słupki o wymiarach 80 × 80 × 3 mm, do których już wspawano zawiasy. Do bram palisadowych natomiast dołączone są regulowane zawiasy. Niezależnie od tego każda brama wyposażona jest w rygle oraz ucho do kłódki. Przy przeglądaniu ofert w zakładce każdego produktu można zapoznać się z dokładnymi danymi dotyczącymi zawartości danego zestawu.

Brama dwuskrzydłowa 4 m – dlaczego warto kupić u nas?

Metalowa brama dwuskrzydłowa 4 m może służyć bezproblemowo wiele lat, jeśli kupi się ją u fachowego sprzedawcy, który dba o wysoki standard oferowanych produktów. Jako firma, która od długiego czasu zajmuje się sprzedażą ogrodzeń, spełniamy te warunki i mamy wielu zadowolonych klientów.

Oferujemy produkty pochodzące wyłącznie od polskich producentów znanych z wysokiej jakości materiałów i wykonania, a nasza oferta jest bogata i na bieżąco uzupełniania.

Każda oferowana przez nas brama dwuskrzydłowa 4 m to:

- najwyższej jakości stal,

- wykonanie z dbałością o detale,

- podwójne zabezpieczenie przed korozją (ocynkowanie + malowanie proszkowe),

- możliwość wyboru rodzaju wypełnienia, koloru i wysokości,

- oprócz skrzydeł bramy dodatkowe elementy w zestawie,

- 5 lat gwarancji,

- polski producent.

Jeżeli interesuje kogoś brama dwuskrzydłowa 4 m z furtką ogrodzeniową, tę ostatnią można również u nas zakupić, co zaoszczędzi sporo czasu. W przypadku wyboru bramy panelowej jest możliwość zakupu jej z całym ogrodzeniem panelowym, włącznie z podmurówką betonową. W takim wypadku zachęcamy do kontaktu i w oparciu o wybór wysokości ogrodzenia oraz podanie innych danych dotyczących konfiguracji technicznej, dokonamy darmowej wyceny całości i prześlemy ją w ciągu 24 h od złożenia zapytania.

Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych klientów i jeśli nie ma w naszej ofercie produktu, który Państwa interesuje, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić, a postaramy się wykonać go w ramach zamówienia indywidualnego. Dotyczy to niestandardowego wymiaru, czy koloru bramy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z nami drogą elektroniczną lub telefoniczną.