DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Ogrodzenie Panelowe bez Podmurówki

Ogrodzenie Panelowe bez Podmurówki - Lista produktów

Ogrodzenie panelowe bez podmurówki – szansa na szybki płot

Płot panelowy jest lekką ażurową konstrukcją, która nie wymaga zastosowania fundamentów pod całą linią ogrodzenia. Wystarczy, że słupki ogrodzeniowe we właściwy sposób osadzi się w punktowych stopach betonowych. Będą one stanowiły solidne wsparcie dla lekkich paneli. Ogrodzenie panelowe bez podmurówki stawia się szybko i można to zrobić nawet samodzielnie. Ma swoje zalety, które przypadną do gustu szczególnie osobom, które chcą żyć w symbiozie z naturą i nie zakłócać naturalnych dróg migracji małym zwierzątkom, takim jak jeże czy żaby. Ogrodzenia bez podmurówki są też świetnym rozwiązaniem na postawienie płotu tymczasowego zabezpieczającego teren budowy. W przypadku ogrodzeń stałych dobrze sprawdzają się na dużych działkach, gdzie wewnątrz nich chce się wydzielać strefy oddzielające warzywnik, basen, czy plac zabaw dla dzieci. Warto je stawiać także wtedy, gdy istnieje ryzyko, że wkrótce trzeba będzie płot cofnąć ze względu na budowaną drogę, czy spór z sąsiadem. Są szybkie w demontażu, dzięki czemu łatwo można takie ogrodzenie rozebrać i przestawić w inne miejsce. Ogrodzenia panelowe bez podmurówki są też dobrym rozwiązaniem na postawienie taniego płotu w przypadku konieczności oszczędzania na budowie ogrodzenia. Nie zamyka to drogi do ich rozbudowy w przyszłości.

Kompletne ogrodzenie panelowe bez podmurówki – co zawiera?

Ogrodzenie panelowe bez podmurówki najlepiej kupować w komplecie w jednym zaufanym miejscu. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży ogrodzeń panelowych kompletnych, jak i poszczególnych ich części. Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty pochodzące wyłącznie od polskich producentów. Oto, co zawierają nasze ogrodzenia panelowe bez podmurówki:

- słupki ogrodzeniowe

To one wspierają cały ciężar ogrodzenia i chociaż jego konstrukcja jest lekka, ruchome elementy płotu wymagają większego wsparcia niż panele montowane w linii ogrodzenia. Sprzedajemy słupki ogrodzeniowe o różnych wysokościach, dobieranych do wysokości ogrodzenia i przekrojach:

Wszystkie nasze słupki wykonane są z ocynkowanej stali, dostępne w różnych kolorach i długościach, aby łatwo było dobrać do wysokości paneli. Skutecznie utrzymają zarówno ogrodzenie panelowe bez podmurówki 2D, jak i 3D.

- panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe bez podmurówki powinny być dobrej jakości i mieć odpowiednie zabezpieczenie przed korozją, aby wilgoć ciągnąca od podłoża nie powodowała rdzewienia ich niższych partii. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty wysokiej jakości, wykonane z ocynkowanej stali, często dodatkowo zabezpieczone farbą proszkową. Dostępne są zarówno w wersji 3D w postaci paneli przetłaczanych z cieńszymi drutami, jak i w wersji premium 2D w formie paneli prostych o grubszych drutach. Te z przetłoczeniami są bardziej filigranowe, lecz mimo iż posiadają cienkie druty, są wystarczająco wytrzymałe i sztywne, aby zbudować z nich stabilny płot. Wybiera się je z reguły na posesje prywatne oraz do miejsc użyteczności publicznej. Skonstruowane z grubszych drutów panele 2D przeważnie stosowane są do grodzenia terenów przemysłowych oraz tam, gdzie istnieje ryzyko forsowania ogrodzenia przez dzikie zwierzęta. Nasza oferta obejmuje panele w kilku dostępnych wysokościach i kolorach, co pozwala na zakup odpowiadający potrzebom.

- brama panelowa

Brama panelowa jest najlepszym rozwiązaniem dla kogoś, kto zdecydował się na ogrodzenie panelowe bez podmurówki. Jest lekka i nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla słupków. Można ją u nas zakupić w różnych wysokościach, dostosowanych do wysokości paneli i 4 szerokościach: 3 m, 4 m, 5 m i 6 m. Im szerszą się wybierze, tym lepiej dla komfortu przemieszczania się. Wybór jednak trzeba uzależnić także od wielkości i potencjału grodzonego terenu. Sprzedajemy zarówno tradycyjne bramy panelowe dwuskrzydłowe, jak i bramy przesuwne. Oba rodzaje bram dostępne są zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

- furtka panelowa

Furtka panelowa w naszej ofercie to solidna, lecz lekka ażurowa konstrukcja wyprodukowana z drutów 3D lub 2D do wyboru. Dostępna jest w różnych wysokościach, dostosowanych do rozmiarów paneli, a także w 3 szerokościach: 1 m, 1,1 m oraz 1,2 m. Pozwala to na dobór komfortowego wymiaru do potrzeb. Najszersza będzie wskazana szczególnie tam, gdzie występuje duży przepływ ludzi.

- akcesoria do montażu ogrodzenia

W celu połączenia wszystkich metalowych elementów ogrodzenia w jedną całość wymagane są odpowiednie akcesoria to montażu, równie dobrej jakości, co wszystkie części przyszłego płotu panelowego. Obejmy różnych rodzajów w kompletach z wszystkimi koniecznymi do ich założenia akcesoriami sprzedajemy w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, aby łatwo można było dzięki nim połączyć panele ogrodzeniowe bez podmurówki ze słupkami, a także bramą i furtką, tworząc kompletne ogrodzenie. Do bezpośredniego łączenia paneli używa się natomiast specjalnych łączników.

Ogrodzenie panelowe bez podmurówki – cena

Ogrodzenia panelowe bez podmurówki są jednymi z najtańszych na rynku. Dają możliwość ogrodzenia terenu nie tylko w łatwy i szybki sposób, ale pozwalają zaoszczędzić na kosztach montażu, jeśli ktoś zdecyduje się wykonać go samodzielnie. Odpada w tym wypadku też koszt samej podmurówki betonowej, która zawsze podnosi cenę całego płotu. Jeśli ktoś zdecyduje się na ogrodzenie panelowe bez podmurówki, cena zależeć będzie od wysokości płotu, a także rodzaju użytych do jego budowy paneli. Wpływ na nią ma bowiem ilość zużytego do produkcji materiału, która może znacznie się różnić w zależności od przekroju zastosowanych drutów. Często dużo tańsze okazują się panele ogrodzeniowe bez podmurówki 3D, mimo że są nowocześniejsze i posiadają ozdobne przetłoczenia. Są jednak lżejsze od wypełnionych grubszymi drutami paneli prostych 2D. Podobnie wygląda to w przypadku bramy i furtki, czy słupków. Im więcej stali zawierają, tym koszt ich będzie wyższy. Aby dowiedzieć się, ile kosztuje kompletne ogrodzenie panelowe bez podmurówki, dobrane do potrzeb działki i jej mieszkańców, wystarczy przesłać nam zapytanie, a my w ciągu 24 h dokonamy darmowej wyceny.

Ogrodzenie panelowe bez podmurówki – kolorystyka

Ogrodzenie panelowe bez podmurówki może być efektowną ozdobą posesji, wyróżniającą się kolorem, ale też może się wtapiać w otoczenie, tworząc z nim doskonałą harmonię. Dbamy o to, aby wszystkie elementy ogrodzenia w naszej ofercie były dostępne w tych samych kolorach po to, aby była możliwość skompletowania jednolitego kolorystycznie ogrodzenia bez podmurówki. Oto 5 podstawowych odcieni, które zawiera nasza oferta:

- ogrodzenie panelowe bez podmurówki antracyt

Szczególne popularne jest w dbających o prestiż firmach, a także coraz częściej w grodzeniu działek prywatnych z nowoczesnymi domami. Antracytowe panele ogrodzeniowe bez podmurówki zachwycają elegancją, a jednocześnie są delikatniejsze w odbiorze od czarnych, co docenia coraz więcej ludzi.

- ogrodzenie panelowe bez podmurówki zielone

Zielone ogrodzenia bez podmurówki mogą idealnie wtopić się w otaczającą roślinność i stać się niemal niewidoczne. Z tego względu znajdują często zastosowanie w grodzeniu terenów rekreacyjnych. Mogą się też dobrze sprawdzić w dużych ogrodach, zabezpieczając warzywniki, czy wydzielając inne części ogrodu.

- ogrodzenie panelowe bez podmurówki czarne

Jest dobrym rozwiązaniem dla minimalistów, którzy wykazują zamiłowanie do tradycyjnego koloru metalowego ogrodzenia. Czarne ogrodzenia panelowe bez podmurówki tworzą piękny kontrast z białymi elewacjami nowoczesnych domów budowanych w prostej formie minimalistycznej bryły.

- ogrodzenie panelowe bez podmurówki ocynk

Tego typu ogrodzenie panelowe bez podmurówki jest wyłącznie ocynkowane bez dodatkowej warstwy farby. Świetnie nadaje się do zabezpieczania budowy jako ogrodzenie tymczasowe, ale stosuje się je także na terenach przemysłowych.

- ogrodzenie panelowe bez podmurówki brązowe

Panelowe ogrodzenia bez podmurówki w kolorze brązowym świetnie komponują się z otaczającą przyrodą. Pasują do jasnych elewacji w pastelowych odcieniach, a także do domów drewnianych.

Wszystkie części ogrodzenia panelowego, które sprzedajemy, dostępne są w stałej sprzedaży w wyżej wymienionych kolorach. Pod wpływem działania promieni słonecznych nie tracą koloru dzięki odporności farby na promieniowanie UV.

Ogrodzenie panelowe bez podmurówki — dlaczego warto kupić je u nas?

Kompletne ogrodzenie panelowe bez podmurówki może być dobrym wyborem do postawienia zarówno na posesji prywatnej w mieście, działce rolnej za miastem, na terenie przemysłowym, jak i w miejscach użyteczności publicznej otaczając place zabaw, obiekty sportowe, czy rekreacyjne. Najważniejsze, aby wszystkie jego elementy zostały odpowiednio dobrane i były tej samej dobrej jakości.

Każdemu, kto zdecyduje się na zakup u nas, możemy zagwarantować, że nasze ogrodzenia panelowe bez podmurówki są:

- wykonane z wysokiej jakości stali przez polskiego producenta,

- trwałe i dobrze zabezpieczone przed korozją,

- estetyczne i nowoczesne,

- tanie,

- opatrzone 5-letnią gwarancją.

Do tego posiadamy duży wybór wszystkich części ogrodzenia w różnych rodzajach i wymiarach, dzięki czemu można postawić zarówno duży zewnętrzny płot panelowy, jak i małych rozmiarów wiatę śmietnikową czy kojec dla psa. Nasze ogrodzenia panelowe bez podmurówki łatwo dobrać do elewacji domów, czy wyposażenia ogrodu dzięki dostępności w 5 różnych kolorach. Zapewniamy darmową wycenę kompletnego ogrodzenia, jak i poszczególnych jego części.