DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Furtka Nowoczesna

Furtka Nowoczesna - Lista produktów

Furtka nowoczesna – elegancki design

Furtka nowoczesna stanowi część systemu ogrodzenia, którego wszystkie elementy składowe są wytwarzane fabrycznie i wyróżniają się powtarzalnością. Już na etapie projektowania z precyzyjną dokładnością planuje się nie tylko wielkość skrzydła, jego wygląd, ale i miejsce łączenia ze słupkami, rodzaj i pozycję klamki, zawiasów i każdego najdrobniejszego detalu. Dzięki temu ma się pewność, że wszystkie części składowe będą idealnie do siebie pasowały i to bardzo ułatwia późniejszy montaż. Nowoczesna furtka wyróżnia się eleganckim designem, na który składają się pionowe, czy poziome profile lub żaluzje. Szerokość oraz ułożenie wypełniających furtkę profili mogą być różne, co tworzy mniejsze lub większe prześwity. Takie wypełnienie otoczone jest solidną metalową ramą, co zwiększa wytrzymałość i stabilność tej mobilnej części ogrodzenia. Furtki nowoczesne mogą być elementem systemu panelowego bądź palisadowego. 

Furtka nowoczesna – zastosowanie i trwałość

Nowoczesna furtka palisadowa idealnie pasuje do ogrodzeń palisadowych z takim samym wypełnieniem, ale może być też zastosowana do innego typu płotów. Pełne ogrodzenia z betonu, kamienia, czy cegły mają często również nowoczesne furtki metalowe. Zarówno jedne, jak i drugie znajdują zastosowanie w grodzeniu nowoczesnych oraz klasycznych budynków mieszkalnych, jak i firmowych. Przy podejmowaniu decyzji o wyborze warto brać pod uwagę to, że jeśli ogrodzenie zostanie wykonane z takiego samego materiału, jak nowoczesna furtka, to wszystkie części składowe będą miały taką samą trwałość i nie będzie konieczności wymiany niektórych elementów wcześniej, jak to ma miejsce czasem w przypadku ogrodzeń kombinowanych. Furtka nowoczesna palisadowa jest trwała, ponieważ wykonano ją z ocynkowanej stali i dodatkowo zabezpieczono malowaniem proszkowym, co jeszcze bardziej zwiększa odporność na korozję. Nie wymaga też specjalnych zabiegów konserwujących. Jest ona też wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantuje to grubość wypełniających ją profili.

Furtka nowoczesna palisadowa – rodzaje

Nowoczesne furtki mogą różnić się designem i przeziernością. Ta ostatnia zależy od sposobu ułożenia szczebli, a także ich rozstawienia. Największa ażurowość występuje z reguły w przypadku profili pionowych. Oto najpopularniejsze rodzaje dostępne w naszej ofercie:

- furtka nowoczesna palisadowa pionowa

Jest najbardziej klasyczna spośród furtek nowowczesnych. Jej wypełnienie stanowią pionowe węższe lub szersze szczeble, rozstawione przeważnie w sposób regularny w równych odstępach, wsparte nieco grubszymi poziomymi ułożonymi w dwóch rzędach, jednym u dołu, drugim u góry. . Pasuje szczególnie do klasycznych zabudowań, a także tych w stylu dworkowym.

- furtka nowoczesna palisadowa pozioma

Ta nowoczesna furtka palisadowa często posiada profile poziome jednakowej szerokości, umieszczone w taki sposób, aby mieć regularne tej samej wielkości prześwity. Niektóre furtki nowoczesne tego typu mają jednak bardziej awangardowy charakter i różną szerokość szczebli poziomych. Ilość i wielkość prześwitów w tego rodzaju furtkach oraz grubość profili może być różna w zależności od modelu, co pozwala na dobór do własnych preferencji.

- furtka nowoczesna żaluzjowa

Nowoczesna furtka żaluzjowa może posiadać poziome lub pionowe szczeble ułożone pod kątem w taki sposób, aby przypominały okienne żaluzje. Takie ułożenie powoduje, że prawie nie widać prześwitów, co zapewnia większą prywatność, a także osłania od wiatru i kurzu, mimo że ruch powietrza jest zachowany.

Furtka nowoczesna – wymiary

Nowoczesne furtki w naszym asortymencie mają szerokość 100 cm i różne wysokości, dzięki czemu można dobrać odpowiednią do wysokości ogrodzenia. Przy wyborze warto pamiętać, żeby tak oszacować jej potrzebną wysokość, aby po zamontowaniu nie ocierała o podłoże. Na równym terenie powinien być pod nią prześwit przynajmniej na 6 cm. Oto najczęściej wybierane wymiary furtek nowoczesnych:

- furtka nowoczesna 130 cm

Tej wysokości nowoczesna furtka nadaje się do niskich ogrodzeń otaczających domy lub budynki użyteczności publicznej, czy biura. Trzeba pamiętać, że przy doborze należy brać pod uwagę całą wysokość ogrodzenia, a nie samego przęsła, jeśli występuje w nim podmurówka.

- furtka nowoczesna 150 cm

To najpopularniejszy wymiar furtki. Pasuje do średniej wysokości ogrodzenia wokół domu lub budynku biurowego.

- furtka nowoczesna 170 cm

Ta nowoczesna furtka nadaje się do wyższego ogrodzenia niż standardowe. Wybierana jest często na średniej i dużej wielkości działki do równie wysokiego ogrodzenia. Te małe mogłaby przytłoczyć.

Furtka nowoczesna – kolorystyka

Furtki nowoczesne występują w zróżnicowanej kolorystyce, którą można dobrać do ogrodzenia, elewacji domu i otoczenia. Najpopularniejsze z nich to:

- furtka nowoczesna antracyt

W tym modnym obecnie kolorze wybiera się najczęściej furtki nowoczesne o poziomych szczeblach. Świetnie komponują się z nowoczesnymi domami o antracytowych dachach i tego samego koloru stolarce okiennej. Kolor ten jest również bardzo popularny wśród ogrodzeń firmowych. Dodaje siedzibie firmy prestiżu i elegancji.

- furtka nowoczesna czarna

Czarna nowoczesna furtka ma często pionowe wypełnienie i jest przeważnie wybierana przez tradycjonalistów do klasycznych domów. Pionowe szczebelki dają duże prześwity, dzięki czemu furtka nie zasłania widoku.

- furtka nowoczesna brązowa

Pięknie zaprezentuje się w tym kolorze furtka nowoczesna żaluzjowa, której pozbawiony widocznych prześwitów design będzie współgrał z otaczającą naturą. Jednak kolor ten równie dobrze będzie komponował się z furtką palisadową poziomą i ogrodzeniem z piaskowca, czy cegły.

Niezależnie od wymienionych przykładów istnieje możliwość dowolnego wyboru koloru z palety Ral. Wszystkie kolory są trwałe i odporne na promieniowanie UV, a co się z tym wiąże, pozostają niezmienione przez wiele lat, dzięki temu, że pod wpływem słońca nie blakną.

Furtka nowoczesna – cena

Nowoczesne furtki dostępne w naszej ofercie są zróżnicowane cenowo. Wpływ na cenę ma nie tylko ich wysokość, ale też rodzaj wypełnienia. Najtańsze są te, które mają największe prześwity. Wiąże się to z mniejszym zużyciem materiału niż w furtce, gdzie są one tylko nieznaczne. Mogą być wypełnione pionowymi lub poziomymi szczeblami.

Furtka nowoczesna – montaż

Furtki nowoczesne można montować samodzielnie lub powierzyć to zadanie fachowcom. To drugie jest szczególnie zalecane w sytuacji, gdy ktoś ma obawy, że nie da rady, ponieważ brakuje mu fachowej wiedzy. Najważniejszym etapem jest osadzanie słupków w betonie. Trzeba zrobić to bardzo precyzyjnie. Ważna jest nie tylko odległość między słupkami, ale też ich odpowiednie wypoziomowanie. Od tego zależy stabilność furtki i jej prawidłowe funkcjonowanie. Do dalszych prac można przystąpić dopiero wtedy, gdy beton dobrze zwiąże i słupki będą mocno się trzymały. W następnej kolejności najczęściej montuje się dolny zawias i po przymierzeniu skrzydła, górny. Dla zachowania estetyki trzeba uważać, aby góra furtki przebiegała idealnie z linią ogrodzenia. Na końcu wykonuje się montaż zamka, klamki i innych ewentualnych akcesoriów. Można też podregulować zawiasy, aby skrzydło lekko się otwierało i nie ocierało o podłoże.

Furtka nowoczesna – dlaczego warto kupić u nas

Specjalizujemy się w sprzedaży ogrodzeń i zajmujemy się tym od lat. Między innymi sprzedajemy furtki nowoczesne w różnych wymiarach, kolorach i rodzajach. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi polskimi producentami, którzy są w stanie zaoferować nam towar najlepszej jakości, na który udzielamy 5-letniej gwarancji.

Nowoczesne furtki w naszym asortymencie to:

- najwyższej jakości materiał,

- bardzo dobre zabezpieczenie przed korozją,

- wybór wzorów, rodzajów, wymiarów i kolorów,

- komplet akcesoriów w zestawie z furtką,

- atrakcyjna cena.

Oferujemy też możliwość zakupu do furtki słupków ogrodzeniowych w jednym miejscu. Jeśli trzeba, doradzimy w wyborze. Jeżeli kogoś interesuje furtka nowoczesna palisadowa, czy też furtka nowoczesna żaluzjowa w kolorze, którego akurat nie ma w ofercie, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Przygotujemy indywidualną wycenę.

Akceptujemy różne rodzaje płatności i zapewniamy szybką realizację zamówienia. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Na życzenie dokonujemy też darmowej wyceny, jeśli ktoś zamawia więcej produktów lub w nietypowym wymiarze albo chce skompletować całe ogrodzenie.