Ogrodzenie Panelowe - największa oferta

Twój koszyk

Panel Ogrodzeniowy 173x250

Panel Ogrodzeniowy 173x250 - Lista produktów

Panel ogrodzeniowy 173 × 250 – zastosowanie

Panel ogrodzeniowy 173 × 250 ma wysokość 173 cm i szerokość 250 cm. Pozwala na zbudowanie ogrodzenia wyższego niż standardowe. Kiedyś stawiano takiej wysokości płoty głównie na terenach przemysłowych, aby dobrze zabezpieczyć majątek firmy. Obecnie coraz częściej widuje się je również na prywatnych posesjach. Może występować z podmurówką betonową, która jeszcze podwyższa wysokość całego ogrodzenia, jednak najczęściej nie na tyle, aby trzeba było ubiegać się o pozwolenie. Panele ogrodzeniowe 173 × 250 gwarantują większe bezpieczeństwo niż niższe, ale powinno się je instalować na działkach o dużej powierzchni. Zbyt małe posesje mogą przytłoczyć, szczególnie jeśli właściciel pokryje je matami, czy żywopłotem. W swej naturalnej ażurowej wersji nie zacienią działki, ale okalając zbyt małych rozmiarów posesję, mogą zaburzać estetykę nienaturalnymi proporcjami wysokości ogrodzenia do powierzchni działki, szczególnie jeśli będą miały podmurówkę. Otaczając duży teren, zaprezentują się znakomicie. Z tego względu wybiera się je do grodzenia dużych terenów rekreacyjnych, działek rolnych, instytucji użyteczności publicznej, terenów produkcyjnych, a także dużych działek prywatnych z okazałymi domami. Znakomicie łączą się też z innymi typami ogrodzeń, co stwarza dodatkowe możliwości zastosowania. Mogą być też używane przez firmy budowlane do budowania ogrodzeń tymczasowych, zabezpieczających teren budowy.

Panel ogrodzeniowy 173 × 250 – charakterystyka

Panel ogrodzeniowy 173 × 250 ma charakterystyczną ażurową konstrukcję dającą wrażenie lekkości. Wypełniają go stalowe druty o różnych grubościach, w zależności od wybranego wariantu. Pionowe pręty umieszczone są w odległości 50 mm od siebie. Przecinają je poziome druty, rozmieszczone rzadziej, co daje obraz kratki o podłużnych oczkach. Stalowe druty są dobrze zabezpieczone przed korozją, ocynkowane ogniowo, a także często pomalowane proszkowo, co zapewnia jeszcze większą trwałość i daje możliwości wyboru odpowiedniego koloru, pasującego do całej posesji. Panele ogrodzeniowe 173 × 250 można łatwo zamontować do słupków, używając obejm. Równie łatwo da się je też zdemontować, co czasem staje się ich wielkim atutem, gdy trzeba ogrodzenie cofnąć, czy przestawić w inne miejsce. Jeśli jakikolwiek panel ulegnie uszkodzeniu, da się go wymienić na inny w kilka minut bez konieczności rozbierania ogrodzenia. Możliwe jest też połączenie bezpośrednie między panelami, co stwarza dodatkowe możliwości ich wykorzystania. W zależności od potrzeb można zdecydować się na cienkie panele przetłaczane, które posiadamy w swojej ofercie w dwóch wariantach lub grubsze proste, które sprzedajemy jako rozwiązanie premium tam, gdzie potrzebna jest szczególna solidność drutów i najwyższa jakość. Panele ogrodzeniowe połączone ze słupkami, bramą i furtką zapewniają nowoczesny wygląd i są świetną oraz tańszą alternatywą dla innych przęseł. Lekka konstrukcja panelowa nie wymaga fundamentów pod całym ogrodzeniem, co obniża koszty i przyspiesza prace montażowe.

Panel ogrodzeniowy 173 × 250 – dostępne warianty

Nasz asortyment dostępny w tej wysokości obejmuje:

- panel ogrodzeniowy 173 × 250 3D

Panele ogrodzeniowe 173 × 250 3D posiadają usztywniające je przetłoczenia w kształcie litery V, które nadają im trójwymiarowości. Występują na całej szerokości paneli, a przy tej wysokości w trzech miejscach: na dole, na środku i u góry. Dostępne w naszej ofercie warianty różnią się grubością wypełniających je drutów. Solidniejszy spośród nich jest panel ogrodzeniowy 173 × 250 5 mm, który ma wystarczającą grubość, aby dobrze spełniać się w roli ogrodzenia zewnętrznego wokół domów jednorodzinnych, czy różnych instytucji użytku publicznego. Cieńszy od niego panel 3D o grubości 4 mm będzie odpowiedni do budowania konstrukcji wewnątrz posesji, takich jak wiaty śmietnikowe, które można obsiać roślinnością i dzięki temu zupełnie je przesłonić, czy wybiegi dla kur.

- panel ogrodzeniowy 173 × 250 2D

Panele ogrodzeniowe 173 × 250 2D to proste konstrukcje bez przetłoczeń, odznaczające się za to większą grubością drutów. Sprzedajemy je w dwóch konfiguracjach, różniących się od siebie grubością drutów poziomych, które wzmacniają cały panel. Pierwsza to 5/6/5, gdzie pionowe druty mają średnicę 6 mm, natomiast zamiast przetłoczeń wzmacniają je po obu stronach po dwa poziome druty o grubości 5 mm każdy. W drugiej wersji 8/6/8 poziome druty są jeszcze grubsze i mają po 8 mm, co stwarza bardzo solidną konstrukcję przeznaczoną do stawiania w miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Na to rozwiązanie decydują się firmy, które chcą dobrze zabezpieczyć swój majątek. Jest to najdroższy panel spośród oferowanych w tej wysokości, a jego cena podyktowana jest większym zużyciem materiału.

Panel ogrodzeniowy 173 × 250 w różnych wersjach kolorystycznych

Nasze panele ogrodzeniowe 173 × 250 można kupić w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu da się je łatwo dopasować do innych elementów znajdujących się na posesji. Pomalowane farbą proszkową mają znakomitą odporność na korozję i trwałe kolory. Wykazują się dużą wytrzymałością na promieniowanie UV, co zapobiega ich blaknięciu. Można zdecydować się również na panel ogrodzeniowy 173 × 250 bez malowania proszkowego w wersji ocynk, w którym warstwa cynku zabezpiecza przed rdzewieniem. Oto dostępne kolory w naszej ofercie:

- Panel ogrodzeniowy 173 × 250 antracyt

Antracyt to modny kolor kojarzony z elegancją i biznesem. Widoczny jest często w elewacjach budynków lub stolarce okiennej, czy drzwiowej, a także jako barwa okalającego budynek ogrodzenia. Jako ogrodzenie firmowe dużą popularnością cieszy się szczególnie panel ogrodzeniowy 173 × 250 antracyt w konstrukcji prostej o grubszych prętach niż te w filigranowych ogrodzeniach 3D. Natomiast do wykorzystania w ogrodzeniu nowoczesnych minimalistycznych domów szczególnie chętnie kupowany jest panel ogrodzeniowy 173 × 250 5 mm w kolorze antracytowym. Pięknie komponuje się z przeszklonymi domami o takiej samej elewacji, ale równie dobrze zaprezentuje się także w towarzystwie domu z czerwoną dachówką, czy elewacją z drewna. Wyróżnia się na tle zieleni, ale jej nie zakłóca swoją neutralną barwą.

- Panel ogrodzeniowy 173 × 250 zielony

Najczęściej wykorzystywany do grodzenia terenów rekreacyjnych i sportowych, szkół, przedszkoli, czy placówek mających za zadanie ochronę zdrowia obywateli jest panel ogrodzeniowy 173 × 250 zielony. Wiąże się to z uspokajającym system nerwowy działaniem zieleni, a w przypadku terenów do rekreacji, także z tym, że znakomicie wtapia się w tereny zielone. Staje się mało widoczny z daleka, dzięki czemu nie zakłóca widoku i zachowuje spójność z otaczającą przyrodą. Do takich celów w odcieniu zielonym wybiera się najczęściej przetłaczany panel ogrodzeniowy 173 × 250 5 mm, który swoją ażurowością i obecnością cieńszych drutów niż w panelach prostych, nie przykuwa uwagi i pozwala cieszyć oczy otaczającą roślinnością.

Oprócz wyżej wymienionych oferujemy także panele ogrodzeniowe 173 × 250 w mniej popularnych kolorach – brązowym i czarnym. Wybierane są czasem do elewacji w odcieniach pastelowych lub białych domów, na zasadzie kontrastu. Czarne polecane są wszystkim tym, którzy chcą mieć oryginalne ogrodzenie, wyróżniające się na tle innych, a brązowe tam, gdzie właścicielom posesji zależy na tym, aby płot dobrze komponował się z naturą, a jednocześnie był widoczny.

- Panel ogrodzeniowy 173x250 ocynk

Ocynkowany panel ogrodzeniowy 173x250 w tej wersji nie jest malowany proszkowo i ma matową szarą barwę, jaśniejszą od antracytu. Wybierany jest najchętniej do szarych i białych budynków, ale jako, że jest wizualnie neutralny pasuje także do innych elewacji. Chętnie kupowany jest też do grodzenia działek rolnych, zakładów przemysłowych, a także jako ogrodzenie tymczasowe.

Panele ogrodzeniowe 173 × 250 w naszej ofercie

Dostępne w naszej ofercie panele ogrodzeniowe 173 × 250 można zakupić w jednym z 2 wariantów każdego rodzaju:

- panele przetłaczane 3D

- panele proste 2D

W zapytaniu o dokładną wycenę proszę podać, który wariant ma zostać wzięty pod uwagę w skalkulowaniu kosztów. Grubość drutów w panelach ma wpływ na cenę, która ustalana jest na podstawie ilości zużycia materiału. Najtańsze są panele najcieńsze. Najdroższe są te o najgrubszym przekroju. Warto zaznaczyć jednak, że nawet wybierając najdroższą wersję paneli ogrodzeniowych, ich cena będzie atrakcyjna w porównaniu z innymi typami ogrodzeń.

Nasz asortyment obejmuje nie tylko panele ogrodzeniowe 173 × 250, ale też inne elementy ogrodzenia panelowego, takie jak: słupki ogrodzeniowe, podmurówka, brama, furtka. Można je zamówić w komplecie i od razu poprosić o wycenę kompletnego ogrodzenia panelowego z podmurówką. Zamawiając wszystko w jednym miejscu, ma się pewność, że poszczególne elementy ogrodzenia nie będą różniły się jakością i będą do siebie pasowały.

Panele ogrodzeniowe 173 × 250 – dlaczego warto je kupić u nas?

Jako firma specjalizująca się w ogrodzeniach panelowych, jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą jakość i pomoc w doborze optymalnego rozwiązania. Dokonujemy bezpłatnej wyceny w ciągu 24 h od złożenia zapytania jednocześnie zapewniając, że to nie zobowiązuje klienta do dokonania zakupu. Towar dostarczamy na miejsce własnym transportem lub z pomocą firmy spedycyjnej szybko, sprawnie i dbamy o jego zabezpieczenie podczas transportu.

Jednocześnie możemy zagwarantować, że każdy zakupiony u nas panel ogrodzeniowy 173 × 250 to:

- wysokiej jakości druty,

- dobre zabezpieczenie przed korozją,

- wybór kolorystyki i rozmiaru,

- 5-letnia gwarancja

- akcesoria do montażu w zestawie

Wybierając u nas panele ogrodzeniowe, mają Państwo pewność, że dostarczony towar będzie zgodny z opisem i umożliwi postawienie ogrodzenia na długie lata.