DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Panel Ogrodzeniowy 153x250

Panel Ogrodzeniowy 153x250 - Lista produktów

Panel ogrodzeniowy 153 × 250 – charakterystyka

Panel ogrodzeniowy 153 × 250 ma standardową szerokość 250 cm i jest wysoki na 153 cm. Pozwala na postawienie ogrodzenia o średniej wysokości, które jest najbardziej popularne w miastach i na terenach, gdzie nie ma wielkiego zagrożenia ze strony dzikich zwierząt. Wykonany jest z ocynkowanej ogniowo stali i posiada ażurową konstrukcję. Wypełniające go stalowe pręty pionowe zgrzewane są pod kątem prostym z poziomymi, które występują w mniejszym zagęszczeniu niż druty pionowe i mają funkcję wzmacniającą cały profil. Powstała w ten sposób konstrukcja ma charakter kratowany o podłużnych oczkach o charakterze pionowym. Taki układ drutów sprawia, że panel ogrodzeniowy prezentuje się nowocześnie i elegancko. Panele ogrodzeniowe 153 × 250 mogą mieć różną grubość drutów i ich rozstawienie, a także mogą występować w dwóch rodzajach, jako panele proste oraz przetłaczane. Nasza oferta obejmuje oba typy paneli, a dodatkowo można je zakupić w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb. Do każdego rodzaju w zestawie dołączone są akcesoria montażowe, dzięki którym szybko i łatwo da się panele połączyć ze słupkami.

Panel ogrodzeniowy 153 × 250 – zastosowanie

Panele ogrodzeniowe 153 × 250 znajdują szerokie zastosowanie w grodzeniu domów jednorodzinnych, szkół i przedszkoli, a także innych instytucji użyteczności publicznej, czy budynków biurowych. Nadają się też do zabezpieczania placów zabaw, czy terenów rekreacyjnych. Jako że dają się połączyć także bezpośrednio ze sobą, można je wykorzystywać także do budowy rozmaitych konstrukcji wewnątrz działki, np. kojca dla psów, czy wybiegu dla kur, a także stawiania ścianek zabezpieczających różne strefy w ogrodzie, np. warzywnik, czy wydzielone miejsce na relaks. W tym drugim przypadku można je osłonić od wiatru matami ogrodzeniowymi, czy obsiać roślinnością. Panele to także doskonały wybór do postawienia ogrodzenia tymczasowego zabezpieczającego teren budowy. Można je zbudować w jeden dzień i równie szybko rozebrać i przestawić w inne miejsce, co doceniają firmy budowlane. To tylko przykłady możliwych zastosowań, których może być o wiele więcej, ponieważ panel ogrodzeniowy 153 × 250 ma tak duży potencjał, że sprawdzi się w wielu funkcjach. Trzeba tylko wybrać odpowiedni jego rodzaj i konfigurację, aby posłużył jak najlepiej. Panele ogrodzeniowe w tej wysokości można także łączyć z podmurówką betonową, która sprawi, że płot się podwyższy. Z tego względu takie decyzje najlepiej podejmować już na etapie planowania ogrodzenia. Pasują także do innych typów ogrodzeń, które czasem ze względu na stylowy charakter domu wybiera się na ogrodzenie frontowe.

Panel ogrodzeniowy 153 × 250 – rodzaje

Sprzedajemy panele ogrodzeniowe 153 × 250 w dwóch rodzajach o różnych grubościach drutów każdy. Oto one:

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 przetłaczany 3D

Panel ogrodzeniowy przetłaczany ma charakterystyczne na całej jego szerokości trójwymiarowe przetłoczenia w kształcie litery V, które zapewniają mu sztywność i wytrzymałość, a dodatkowo dodają mu dekoracyjności. W tym wymiarze posiada 3 rzędy przetłoczeń – jeden na dole, drugi w środkowej części panela i trzeci na samej górze. W ofercie posiadamy panele ogrodzeniowe 3D o dwóch grubościach drutów:

Ten panel posiada najcieńsze druty spośród oferowanych w tej wysokości. Ich przekrój wynosi zaledwie 4 mm, dzięki czemu konstrukcja jest lekka i sprawia wrażenie delikatnej. Jest jednak wystarczająco mocna i sztywna, aby zbudowane ogrodzenie dobrze spełniało swoją funkcję. Panel ogrodzeniowy 153 × 250 fi 4 najczęściej wybierany jest do wydzielania stref w ogrodzie, odgradzania się od sąsiednich działek, czy budowania wybiegów dla kur. Bywa też stosowany jako ogrodzenie placów zabaw lub minimalistycznych domów usytuowanych w obszarach miejskich.

Dzięki przetłoczeniom panel ogrodzeniowy 153 × 250 fi 5 jest optymalnym wyborem wśród nowoczesnych paneli 3D. Posiada druty o średnicy 5 mm, które zapewniają dobrą ochronę i wytrzymałość w zastosowaniach jako ogrodzenie zewnętrzne na posesjach prywatnych, czy w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, urzędy, czy biura. Ze względu na większe zużycie materiału jest nieco droższy od poprzednika, ale dzięki filigranowej budowie wciąż należy do najtańszych na rynku ogrodzeń.

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 prosty 2D

Nasza oferta obejmuje również panele ogrodzeniowe 153 × 250 o jeszcze większej grubości prętów i wytrzymałości. Są to panele proste 2D, które posiadają nie tylko grubsze druty pionowe, ale także dodatkowe wzmocnienia w postaci drutów poziomych zgrzewanych po obu stronach pionowej konstrukcji. Taki panel ogrodzeniowy 153 × 250 jest mocny i trwały, a powstałe z niego ogrodzenie odporne na dużo większe obciążenia mechaniczne. W zależności od potrzeb klient ma do wyboru dwie konfiguracje: 5/6/5 i 8/6/8. Cyfry środkowe oznaczają grubość w milimetrach drutów pionowych. Natomiast te, które znajdują się po bokach, przedstawiają średnicę poziomych drutów wzmacniających konstrukcję paneli, również wyrażoną w milimetrach. Panele proste 2D w tej najgrubszej konfiguracji wybierane są najczęściej do grodzenia terenów szczególnie narażonych na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, na przykład tam, gdzie istnieje zagrożenie atakowania ogrodzenia przez dzikie zwierzęta. Decydują się na nie również firmy, którym zależy na dobrym zabezpieczeniu majątku zakładu przemysłowego, magazynów, hal produkcyjnych.

Panele ogrodzeniowe 153 × 250 - kolorystyka

Panele ogrodzeniowe 153 × 250 sprzedajemy w różnych wersjach kolorystycznych. Pokryte proszkową farbą, ocynkowane wcześniej panele zyskują dużo większą odporność na korozję, sięgającą, jak mówią specjaliści nawet kilkudziesięciu lat. Są też odporne na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie blakną i zachowują kolor przez wiele lat. Oto dostępne w naszej ofercie warianty kolorystyczne:

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 antracyt

Modny obecnie kolor antracytowy stał się prawdziwym hitem sprzedażowym także wśród paneli. Wybiera się go ze względu na to, że pasuje do nowoczesnych minimalistycznych domów, gdzie stawia się również na stolarkę okienną i drzwiową najczęściej w tym kolorze. Panel ogrodzeniowy 153 × 250 antracyt często również wybierają firmy, aby podkreślić swój nowatorski charakter. Ogrodzenie zbudowane w tym kolorze pasuje do wszystkiego i nie widać na nim zabrudzeń, tak jak na innych, co jest dodatkową zaletą.

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 zielony

Szczególnie popularny jest w formacie 3D i wybiera się go do miejsc, gdzie dobrze komponuje się z otaczającą ogrodzenie roślinnością. Może się z nią tak zespolić, że staje się prawie niewidoczny. Zielone panele wybiera się też do grodzenia terenów rekreacyjnych, szkół, czy placówek związanych ze zdrowiem.

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 czarny

Czarne panele ogrodzeniowe 153 × 250 nie są jeszcze tak popularne, jak inne, ponieważ ogrodzenia w tym kolorze kojarzą się głównie z kutymi przęsłami. Można je jednak wybrać dla podkreślenia kontrastu między białą elewacją domu, a płotem, co jest bardzo charakterystyczne w nowoczesnych formach aranżacji. Dobrze będą się także komponowały z betonowymi lub ceglanymi słupkami i podmurówką.

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 brązowy

Posiadamy w sprzedaży również panele brązowe w tym rozmiarze i polecamy je do elewacji w odcieniach piaskowych, pastelowych, czy drewnianych oraz wszędzie tam, gdzie klientowi zależy na tym, aby ogrodzenie pasowało do otaczającej je zewsząd natury, a jednocześnie nie stapiało się z nią zupełnie, lecz wyróżniało na jej tle.

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 ocynk

Ten panel nie ma dodatkowej warstwy ochronnej przed korozją w postaci malowania proszkowego. Został ocynkowany ogniowo i w ten sposób zabezpieczony przed rdzewieniem powinien dobrze funkcjonować bez dodatkowych zabiegów konserwujących nawet do 10 lat.

Panel ogrodzeniowy 153 × 250 – cena

W sprzedaży posiadamy panele ogrodzeniowe w tym wymiarze w różnych cenach, ustalanych na podstawie wybranego rodzaju i konfiguracji. Warto wiedzieć, że wybierając panel ogrodzeniowy 153 × 250, cena zależy od grubości drutu i rodzaju zabezpieczenia przed korozją. Na życzenie klienta w ciągu 24 h dokonujemy darmowej wyceny. W zapytaniu należy podać ilość paneli i kolor, a także wybrany rodzaj i konfigurację spośród dostępnych. W ofercie posiadamy:

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 fi 4 przetłaczany,

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 fi 5 przetłaczany,

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 prosty w konfiguracji 5/6/5,

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 prosty w konfiguracji 8/6/8

Powyższe panele ogrodzeniowe 153 × 250 są jedną z najtańszych form ogrodzenia w porównaniu z innymi typami płotów. Jednak ze względu na różne zużycie materiału do ich produkcji występują między nimi różnice w cenie. Najtańszą dostępną opcją w naszej ofercie w podanym rozmiarze jest panel ogrodzeniowy 153 × 250 fi 4.

Panele ogrodzeniowe 153 × 250 – dlaczego warto zakupić je u nas?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży ogrodzeń panelowych, co jest naszym dużym atutem. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wybierać solidnych producentów, którzy nie oszczędzają na jakości. Zapewniając konkurencyjne ceny, oferujemy produkty, które przetrwają wiele lat.

Nasze panele ogrodzeniowe 153 × 250 to:

- konstrukcje o solidnych odpowiedniej grubości drutach,

- dobra ochrona przed rdzewieniem,

- możliwość wyboru odpowiadającego potrzebom koloru,

- gwarancja 5 lat,

- akcesoria do montażu w zestawie (obejmy montażowe)

Zamówione produkty dostarczamy pod same drzwi po zaakceptowaniu wyceny i złożeniu zamówienia. Można u nas zamówić także kompletne ogrodzenie panelowe łącznie ze słupkami ogrodzeniowymi, bramą, furtką i podmurówką prefabrykowaną w 3 rodzajach, lub też wybrać same panele ogrodzeniowe 153 × 250. Gwarantujemy profesjonalizm i dobrą jakość oferowanego asortymentu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w razie pytań, w sprawie wyceny lub złożenia zamówienia.