DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Brama Dwuskrzydłowa 3m

Brama Dwuskrzydłowa 3m - Lista produktów

Brama dwuskrzydłowa 3m – ponadczasowość w nowoczesnej odsłonie

Brama dwuskrzydłowa 3m to najbardziej tradycyjny rodzaj bramy wjazdowej. Otwiera się ją do wnętrza posesji ręcznie lub automatycznie za pomocą napędu. Nadaje się na wiele typów działek, włącznie z bardzo wąskimi. Jedynym wymogiem koniecznym do spełnienia, aby można było ją zamontować, jest odpowiednia długość podjazdu. Musi ona wynosić przynajmniej tyle, ile szerokość jednego skrzydła bramy, co w tym wypadku stanowi 1,5 m. Nie jest to dużo, więc z reguły nadaje się do montażu na większości posesji. Jej szerokość jest wystarczająca, aby mogły przejeżdżać samochody osobowe i małe dostawczaki. Najlepiej sprawdzi się na posesjach prywatnych, gdzie odległość od ulicy nie jest zbyt mała, aby kierowca nie miał trudności w manewrowaniu pojazdem. Nowoczesna brama wjazdowa dwuskrzydłowa 3m odznacza się minimalistyczną elegancją i jest często wybierana do domów jednorodzinnych, także tych w zabudowie szeregowej, ponieważ nadaje się nawet na bardzo małe działki.

Bramy dwuskrzydłowe 3m w naszej zróżnicowanej ofercie to możliwość wyboru stosownie do potrzeb. Można dobrać nie tylko wysokość bramy do wysokości ogrodzenia, ale także jej kolor, czy rodzaj wypełnienia.

Brama dwuskrzydłowa 3m – duży wybór trwałych nowoczesnych modeli

Wszystkie oferowane przez nas modele bram dwuskrzydłowych o szerokości 3m wykonane są z bardzo trwałych, a co się z tym wiąże, dobrze zabezpieczonych przed działaniem czynników atmosferycznych materiałów. Chronione są przed korozją systemem DUPLEX. Oznacza to, że wyprodukowane zostały ze stali ocynkowanej ogniowo, a następnie dodatkowo zabezpieczone lakierowaniem proszkowym, dzięki któremu istnieje możliwość także dobrania odpowiedniego koloru. Dostępne w naszej ofercie bramy dwuskrzydłowe 3m różnią się między sobą rodzajem wypełnienia. Można wybierać pomiędzy takimi, które będą chronić prywatność mieszkańców, ograniczając jednocześnie widok za oknem, a tymi, które nie zacienią działki oraz zapewnią możliwość podziwiania krajobrazu za ogrodzeniem. Bez względu na to, który model się wybierze, każda oferowana przez nas brama cechuje się nowoczesnym designem i elegancją.

Brama dwuskrzydłowa 3m – rodzaje wypełnienia

Oferowane przez nas bramy dwuskrzydłowe 3m posiadają różne rodzaje wypełnień osadzone w ramach o przekroju 60 x 40 mm, takie jak:

- wypełnienie panelowe

Brama dwuskrzydłowa  wypełniona jest panelem 2D o prostych drutach tworzących kratowany wzór w formie pionowych oczek. Wspawane w ramy druty o przekroju 6/5/6 zapewniają bramie sztywność i wytrzymałość. W konfiguracji tej pionowe pręty mają po 5 mm grubości i są w równych odstępach z obu stron zabezpieczone drutami poziomymi o średnicy 6 mm. Zapewnia to dużą wytrzymałość mechaniczną, a jednocześnie przezierny charakter bramy nie zasłania widoku. Brama panelowa często jest lekka i nie wymaga napędu, ale można oczywiście go zamontować. Najczęściej stosuje się ją z ogrodzeniem panelowym lub gabionowym.

- wypełnienie palisadowe poziome

Brama palisadowa z wypełnieniem poziomym to bardzo modne obecnie rozwiązanie stosowane na posesjach, których właścicielom zależy na większej prywatności. Ułożone w poziomy sposób płaskowniki mogą mieć różną szerokość i różne mogą dzielić je odstępy. W naszej ofercie posiadamy bramy zarówno z szerokimi szczeblami poziomymi i niewielkimi prześwitami, jak i te z węższych płaskowników posiadające większe prześwity. Bramy palisadowe są z reguły cięższe od panelowych, z tego względu do ich otwierania trzeba używać większej siły rąk. Często wybieranym w takiej sytuacji rozwiązaniem jest brama dwuskrzydłowa 3m z napędem. Najczęściej stosuje się ją przy domach o nowoczesnej konstrukcji, które często są prostymi bryłami.

- wypełnienie palisadowe pionowe

Nasza oferta obejmuje również palisadowe bramy dwuskrzydłowe 3m z wypełnieniem pionowym. Posiadają one szczeble pionowe o różnej szerokości i różnym stopniu przezierności. Brama dwuskrzydłowa 3m w tej wersji pasuje do różnego rodzaju domów, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. Może być łączona, podobnie jak poprzednia z innymi typami ogrodzeń, w tym z betonowymi czy gabionami.

Brama dwuskrzydłowa 3m w różnych wysokościach

Dostępne w naszej sprzedaży bramy dwuskrzydłowe o szerokości 3m można zakupić w kilku wysokościach. Są to wielkości standardowe dostosowane do różnej wielkości paneli ogrodzeniowych, czy przęseł palisadowych. Najniższa oferowana przez nas brama ma 120 cm, a najwyższa 190 cm. Można też zakupić bramy w pośrednich wysokościach, czyli 142 cm, 150 cm. 172 cm. Przy wyborze trzeba pamiętać, aby dobrze dobrać ją do wysokości furtki i ogrodzenia. Dobierając bramę do płotu z podmurówką, należy wziąć pod uwagę wysokość całości, a nie samych przęseł.

Brama dwuskrzydłowa 3m – kolorystyka

Nasza oferta obejmuje bramy w różnych kolorach, które są trwałe i nie blakną pod wpływem słońca. Najpopularniejsze są:

- antracytowa brama dwuskrzydłowa 3m

Odcień antracyt RAL 7016 najchętniej wybierany jest do nowoczesnych zabudowań. Ta ciemnoszara barwa prezentuje się niezwykle elegancko i nie widać na niej zabrudzeń. Jest mniej wyrazista od czarnej i najczęściej wybierane są w tym odcieniu bramy palisadowe poziome i bramy panelowe.

- czarna brama wjazdowa dwuskrzydłowa 3m

Klasyczna czerń RAL 9005 jest ulubionym kolorem tradycjonalistów, którzy stawiają na całe metalowe ogrodzenia właśnie tej barwy. Jednak czarne bramy dwuskrzydłowe 3m pięknie komponują się także z ogrodzeniami betonowymi, czy drewnianymi.

- brązowa brama dwuskrzydłowa 3 m

Brązowy odcień RAL 8107 znakomicie współgra z kolorami roślinności w ogrodzie. Dobrze łączy się także z ogrodzeniami beżowymi czy szarymi z betonowych bloczków oraz z drewnianym płotem.

Bramy dwuskrzydłowe 3m – dlaczego warto kupować je u nas?

Zajmujemy się sprzedażą ogrodzeń i bram wjazdowych od wielu lat. Jako doświadczony sprzedawca wiemy już, komu możemy zaufać. Nasze bramy wykonywane są z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów. Daje to gwarancję bezproblemowego używania oferowanych przez nas produktów przez wiele lat.

Sprzedawane przez nas bramy dwuskrzydłowe 3m to:

- wysokiej jakości ocynkowana ogniowo stal,

- świetna ochrona przed korozją dzięki systemowi DUPLEX,

- zróżnicowany asortyment wpisujący się w różne gusta i style,

- możliwość wyboru potrzebnej wysokości, wypełnienia i koloru,

- polski producent,

- 5 lat gwarancji.

Za odpowiednią dopłatą można zakupić u nas wszelkie akcesoria potrzebne do montażu bramy i jej funkcjonowania, czyli słupki montażowe oraz akcesoria do zamykania, takie jak rygle, kłódki lub zamki hakowe i klamki, a także belki wzmacniające i automaty. Pozwoli to skompletować w jednym miejscu wszystko, co jest potrzebne do montażu i użytkowania bramy.

W naszej ofercie mamy też wszystkie elementy systemowych ogrodzeń panelowych i palisadowych oraz furtki, a nawet podmurówki betonowe. Można więc u nas zakupić bez wychodzenia z domu nie tylko bramę wjazdową, ale i całe ogrodzenie, co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Dostawy realizujemy sukcesywnie według kolejności zamówień. Przy każdym produkcie podawany jest szacowany czas dostawy oraz jej koszty.

Jeśli w ofercie nie ma potrzebnego rozmiaru, czy koloru, można u nas złożyć zamówienie specjalne. Proszę się z nami kontaktować telefonicznie lub drogą mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie państwa pytania, czy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu i zakupu w naszym sklepie.