DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Brama Przesuwna 6m

Brama Przesuwna 6m - Lista produktów

Brama przesuwna 6m – rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Szeroka brama przesuwna 6m zapewnia wysoki poziom komfortu podczas wjazdu i wyjazdu z posesji. To świetne rozwiązanie dla inwestorów indywidualnych, firm i wspólnot mieszkaniowych. Nasz sklep DobreOgrodzenie.pl dostarcza Klientom sprawdzone, przemyślane i solidnie wykonane bramy przesuwne. Oferujemy bramy palisadowe z różnymi rodzajami wypełnienia oraz panelowe z wspawanym drutem 6/5/6 mm. Wszystkie bramy są zabezpieczone przed korozją przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.

Szerokie na 600cm skrzydło bramy przesuwnej zapewnia komfortowy ruch pojazdów w obu kierunkach. To idealne rozwiązanie dla firm – szeroki wjazd daje pole do manewrowania dla pojazdów ciężarowych i dostawczych, jednocześnie gwarantując wysoką przepustowość. Brama 6m przesuwna może zostać wzmocniona metalowymi słupkami o wymiarach 80x80x3, 100x100x3 lub 120x120x3. Dodatkowe słupki zwiększają stabilność bramy i podnoszą jej wytrzymałość.

Brama przesuwna 6m – nowoczesne konstrukcje w sklepie DobreOgrodzenie.pl

Każda brama wjazdowa przesuwna 6m w naszym sklepie to solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali. Bramy w całości produkowane są w Polsce. Oferujemy nowoczesne wzory bram palisadowych oraz solidne i uniwersalne rozwiązania panelowe. Bramy dostępne są w różnych wysokościach: od 120cm do 190cm. Brama o najwyższej wysokości zapewnia prywatność i daje poczucie bezpieczeństwa. Jest też poważnym wyzwaniem dla niechcianych gości i potencjalnych włamywaczy.

Co zrobić, jeśli przestrzeń na bramę przesuwną jest ograniczona? Oferujemy także trzymetrowe bramy przesuwne, które świetnie sprawdzają się tam, gdzie nie zmieszczą się większe konstrukcje.

Solidna brama przesuwna 6m panelowa to uniwersalne rozwiązanie, które łatwo dopasować zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego ogrodzenia. Popularny prosty wzór w prostokątną kratkę dobrze się prezentuje i nie ogranicza funkcjonalności bramy. Skrzydło panelowe jest lekkie i nie ulega tak silnym przeciążeniom podczas porywistych wiatrów.

Czy warto wybrać bramę wjazdową przesuwną 6m?

Przy takim zakupie jak brama przesuwna 6m cena to tylko jedna z rzeczy, na którą trzeba zwrócić uwagę. Nasze przesuwne bramy wjazdowe 6m cechują się wysoką trwałością. Stal poddawana jest procesowi ocynkowania ogniowego, dzięki któremu powstaje wysoce odporna powłoka ochronna. Metal może być dodatkowo pokryty lakierem proszkowym – ta technologia pozwala uzyskać cienką i wyjątkowo odporną powłokę lakierniczą.

Nasze bramy przesuwne 6m mogą służyć nieprzerwanie przez kilkadziesiąt lat. Ich utrzymanie w dobrej kondycji nie wymaga zbyt dużej ingerencji ze strony gospodarza. Panelowe bramy przesuwne mają uniwersalny charakter. Prezentują się dobrze nawet mimo upływu lat. Ich prosta konstrukcja dobrze wygląda z różnymi rodzajami ogrodzeń, nie tylko z panelami ogrodzeniowymi. Metalowa brama przesuwna 6m dobrze pasuje także do ogrodzeń wykonanych z innych materiałów.

W nowoczesnym budownictwie kładzie się duży nacisk na funkcjonalność i wygodę. Nasze bramy przesuwne 6m są proste i intuicyjne w obsłudze. Skrzydło lekko przesuwa się po prowadnicy podczas ręcznego otwierania, a automatyka pracuje sprawnie i wydajnie. Podczas automatycznego otwierania skrzydła bramy sygnał świetlny powinien informować o pracy mechanizmu, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo i redukuje ryzyko wypadku.

Brama 6m przesuwna – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Duża szerokość skrzydła to gwarancja wysokiego komfortu. Brama przesuwna 6m świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie można pozwolić sobie na montaż szerokiego skrzydła. Trzeba pamiętać, że oprócz sześciu metrów na wjazd potrzebne będzie tyle samo przestrzeni wzdłuż ogrodzenia. W miejscach, w których przewidziany jest intensywny ruch w obu kierunkach, na przykład na zamkniętych osiedlach mieszkalnych lub firmowych parkingach, taka brama sprawdzi się idealnie.

Maksymalna szerokość bramy wjazdowej przewidziana na jedno auto to 3 metry. Brama przesuwna o szerokości 600cm zapewni komfortowy wjazd i wyjazd pojazdów nawet w tym samym czasie. W miejscach, w których można zamontować szeroką bramę, ale zaraz za nią znajduje się budynek, takie rozwiązanie pozwala manewrować dłuższymi pojazdami (także pojazdami dostawczymi i ciężarówkami). Jeśli możesz sobie pozwolić na taką bramę wjazdową na prywatną posesję, na pewno nie będziesz żałował.

Brama przesuwna 6m z napędem do domu lub firmy

Oferujemy bramy przesuwne 6m otwierane ręcznie lub automatycznie. Zapewniamy kompleksową automatykę, która składa się z napędu, systemu sterowania oraz listwy zębatej. Ręczne otwieranie bramy jest lekkie i wygodne – konstrukcja nośna sprawia, że nawet w przypadku zabudowanego skrzydła otwierający nie odczuwa jego ciężaru. Dlaczego warto więc postawić na bramę z automatyką?

Podstawową korzyścią jest wygoda. Nie trzeba wysiadać z auta, żeby opuścić posesję lub zostawiać uruchomionego pojazdu na podjeździe, żeby wjechać. Automatyka działa niezależnie od warunków pogodowych – deszcz, śnieg i porywisty wiatr nie są w stanie jej przeszkodzić. Dostarczamy automatykę, która poradzi sobie nawet w warunkach intensywnej eksploatacji w firmie lub na zamkniętym osiedlu. Sterowanie bramą odbywa się przy pomocy pilota, który łączy się z centralą poprzez fale radiowe. To połączenie wygody i bezpieczeństwa. W takiej kwestii jak brama przesuwna 6m z napędem cena zwiększa się tylko częsciowo, ale komfort rośnie wielokrotnie.

Brama przesuwna 6m – panelowa czy palisadowa?

Zarówno brama przesuwna 6m panelowa, jak i palisadowa, mają swoje zalety. W ostatnich latach ogrodzenia panelowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Brama, która posiada wypełnienie w postaci panelu z ocynkowanego drutu, świetnie pasuje do takiego płotu. Skrzydło jest lekkie i pozwala obserwować sytuację na zewnątrz posesji. Ażurowy charakter ogrodzenia sprawia, że można bez problemu ustalić, kto zaparkował przed bramą lub właśnie dzwoni domofonem. Panel 2D jest na tyle uniwersalny, że pasuje praktycznie do każdego rodzaju ogrodzenia.

Bezsprzeczną zaletą bram palisadowych jest ich nowoczesny wygląd. Poziome lub pionowe wypełnienie z paneli świetnie pasuje do świeżych i odkrywczych projektów architektonicznych. Metalowe profile są lekkie i odporne na uszkodzenia. Wypełnienie z profili poziomych o wymiarze 40x20x1,5mm zapewnia dobrą widoczność, jednocześnie chroniąc prywatność domowników. Brama przesuwna 6m z wypełnieniem w postaci pionowych profili o wymiarach 60x40mm jest trudna do przeskoczenia i dobrze zasłania to, co dzieje się na posesji.

Jak wybrać wysokość bramy przesuwnej?

Dostępne w sklepie DobreOgrodzenie.pl bramy mają wysokość od 120cm do 190cm. Niska brama przesuwna 6m dobrze sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby dodatkowego zabezpieczania posesji. Im wyższe skrzydło, tym ciężej jest je pokonać potencjalnemu włamywaczowi. Wraz ze wzrostem skrzydła rośnie także cena. 172cm to wysokość optymalna, która jest trudna do przeskoczenia, zapewnia prywatność i jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Szerokość bram przesuwnych dostępnych w naszym sklepie:

Do wysokości bramy powinna być dopasowana nie tylko furtka ogrodzeniowa, ale też całe ogrodzenie. Niska brama to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na tym, żeby widzieć, kto przyjeżdża do ich firmy. Niższa wysokość skrzydła przekłada się też na mniejszą wagę, dzięki czemu automatyka pracuje pod znacznie mniejszym obciążeniem, zapewniając więcej bezawaryjnych cykli otwierania i zamykania.

Bramy przesuwne 6m z solidnym zabezpieczeniem antykorozyjnym

Ślady korozji i brązowe zacieki potrafią zepsuć nawet najładniejszą aranżację architektoniczną. Nasze bramy przesuwne 6m nie zaliczają się do tego nieszczęsnego grona, ponieważ chroni je system DUPLEX. Średnia trwałość powłoki ochronnej cynku wynosi od 30 do 50 lat przy standardowej ekspozycji na warunki atmosferyczne w Polsce. Pokrycie metalowych elementów dodatkową warstwą lakieru chroni cynk przed utlenianiem, znacznie wydłużając jego działanie antykorozyjne.

Nawet odprysk lakieru spowodowany uszkodzeniem nie doprowadzi do szybkiego rozwoju korozji. Dwuskładnikowy system ochrony przed rdzą cechuje się wysoką skutecznością i zapewnia dobry wygląd przez dekady. Tak zabezpieczona brama wjazdowa przesuwna 6m będzie spełniała swoje zadanie niezależnie od warunków atmosferycznych, intensywności eksploatacji i zużycia. Lakier proszkowy posiada specjalny film chroniący go przed promieniowaniem UV, co sprawia, że brama przesuwna 6m nie traci swojego oryginalnego koloru z biegiem lat.

Co wpływa na cenę bramy przesuwnej 6m?

Jeżeli szukasz taniego rozwiązania do swojej firmy, które umożliwi komfortowy wjazd i wyjazd, postaw na rozwiązanie, jakim jest brama przesuwna 6m panelowa. Wypełnienie z drutu ocynkowanego 6/5/6mm zapewnia niską cenę przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności. Na cenę bramy wpływa także jej wysokość. Niezależnie od tego, na jaki kolor bramy się zdecydujesz, ocynkowanie ogniowe i lakierowanie jest wliczone w cenę.

Takie konstrukcje jak brama przesuwna 6m palisadowa są droższe ze względu na większą ilość materiałów potrzebnych do ich wykonania oraz bardziej wyrafinowane sposoby łączenia elementów. Wszystkie bramy przesuwne, niezależnie od rodzaju, są wykonane z największą starannością, co procentuje w postaci solidnego i trwałego ogrodzenia.

Różne kolory i style bram przesuwnych w naszym sklepie

Ogromną zaletą bram dostępnych w ofercie naszego sklepu jest ich design. Oferujemy szeroki wybór bram, które można dopasować do ogrodzeń betonowych, metalowych, gabionowych, panelowych i palisadowych. Wszystkie metalowe elementy bramy są zabezpieczone cynkiem oraz lakierem – Klient może wybrać taki kolor z palety RAL, który będzie najlepiej pasował do jego ogrodzenia lub zabudowy.

Popularne kolory bram przesuwnych:

Oferujemy także bramy dostępne w innych kolorach z palety RAL.

Bramy przesuwne 6m palisadowe dostępne są z profilami poziomymi i pionowymi. Do każdej bramy można dobrać pasującą furtkę oraz dodatkowe akcesoria montażowe ułatwiające montaż i codzienną obsługę. Skrzydło panelowe z dwuwymiarowym wypełnieniem można dopasować zarówno do nowoczesnej zabudowy, jak i starszej architektury, nie psując przy tym aranżacji.

Czas i sposób dostawy bramy przesuwnej

Wysyłamy nasze produkty na terenie całego kraju. Starannie zabezpieczamy wszystkie metalowe elementy, żeby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu, deformacji lub zarysowaniu. Dbamy o to, żeby powłoka antykorozyjna pozostała w nienaruszonym stanie – dzięki temu Klienci nie muszą jej odnawiać. 

Koszt i czas wysyłki zawsze ustalamy z Klientem indywidualnie. Czas oczekiwania na bramę to od 6 do 8 tygodni. Umożliwiamy także odbiór osobisty w siedzibie firmy w Sierakowicach.

Akcesoria do bramy przesuwnej

Każda brama przesuwna 6m może zostać dodatkowo wyposażona w zamek hakowy oraz pochwyt. Dzięki zamkowi hakowemu można znacznie zwiększyć bezpieczeństwo podczas obsługi bramy. Skrzydło nie przesunie się samoistnie niezależnie od warunków pogodowych. Zamek jest solidny, trwały i odporny na włamanie z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi. Mechanizm jest odporny na długotrwałą ekspozycję na warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu i śniegu.

Pochwyt do bramy przesuwnej zwiększa komfort jej ręcznego otwierania i zamykania. To przydatny dodatek wykonany ze stali chronionej przez system antykorozyjny DUPLEX. Koszt zakupu dodatkowego pochwytu jest niewielki, a otwieranie bramy – szczególnie takiej z wypełnieniem złożonym z pionowych profili – jest wówczas prostsze i wygodniejsze. Trzeba także zastanowić się nad tym, czy brama przesuwna 6m ma się otwierać w prawo czy w lewo.

Solidna brama przesuwna 6m – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Dlaczego brama przesuwna 6m to świetnie rozwiązanie nie tylko do firmy, ale też do prywatnej posesji? Jej solidna konstrukcja sprawia, że dom jest dobrze chroniony. Do wykonania ramy wykorzystano stalowe elementy 60x60mm, co zapewnia stabilną i sztywną konstrukcję. Otwieranie skrzydła nie wymaga siły, a po zamknięciu nie trzeba obawiać się o przypadkowe otwarcie. Skrzydło porusza się na specjalnej prowadnicy. Utrzymanie jej w dobrym stanie nie wymaga dużego nakładu pracy – nawet jeśli brama znajduje się pod drzewem. Specjalna konstrukcja sprawia, że brama wjazdowa przesuwna 6m jest wygodna w obsłudze.

Automatyka do bramy przesuwnej podnosi bezpieczeństwo i funkcjonalność. Do jednej centrali można zaprogramować nawet kilkadziesiąt pilotów – co świetnie sprawdza się w przypadku osiedli i większych firm. Dostarczamy rozwiązania, które są przemyślane i skrojone idealnie pod potrzeby naszych Klientów. Nasze bramy przesuwne 6m są solidnie i starannie wykonane – każda z nich objęta jest 5-letnią gwarancją.

Dlaczego warto kupić bramę wjazdową w sklepie DobreOgrodzenie.pl?

Oferujemy bramy wjazdowe dostosowane do różnych rodzajów ogrodzeń. Nasze bramy przesuwne 6m nadają się zarówno do klasycznych paneli ogrodzeniowych, jak i ogrodzeń z podmurówką betonową. Jeżeli nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej posesji, zadzwoń lub napisz do nas – nasi fachowcy pomogą Ci wybrać najlepszą bramę przesuwną. Dążymy do tego, żeby każdy nasz Klient czuł satysfakcję z udanej inwestycji.

Do produkcji naszych bram wykorzystano wysokiej jakości materiały. Przekłada się to na zwiększoną odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Renomowany system ochrony antykorozyjnej DUPLEX to gwarancja, że brama będzie spełniała swoje zadanie przez wiele dekad. Utrzymanie wszystkich metalowych elementów w dobrym stanie jest proste i niezbyt angażujące nawet przy intensywnej eksploatacji. Wszystkie elementy powstają w Polsce – wybierając nasze bramy przesuwne 6m, wspierasz polską gospodarkę.

Nasze bramy przesuwne wyróżnia:

Zadbaliśmy o to, żeby w naszej ofercie znalazła się brama panelowa przesuwna 6m dopasowana do każdego rodzaju zabudowy. Oferujemy bramy palisadowe z różnymi rodzajami profili oraz panelowe z wspawanym drutem 6/5/6mm. Każda brama panelowa przesuwna 6m to produkt wykonany z dbałością o detale. Oprócz bram oferujemy także wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, automatykę oraz ogrodzenia. Do każdej bramy można u nas dokupić furtkę, która jest dopasowana stylistycznie i konstrukcyjnie. Podczas montażu furtki trzeba pamiętać o tym, żeby umieścić ją po stronie przeciwnej do kierunku otwierania.

Dobra brama przesuwna 6m zapewnia komfortowy wjazd na posesję oraz wysoki poziom bezpieczeństwa w dzień i w nocy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewniamy darmową wycenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przesuwnych bram wjazdowych!