DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Panel Ogrodzeniowy 123x250

Panel Ogrodzeniowy 123x250 - Lista produktów

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 – charakterystyka i przeznaczenie

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 to konstrukcja o niskiej wysokości 123 cm i standardowej szerokości 250 cm. Wykonany jest ze stali ocynkowanej ogniowo, co zapobiega korozji i utrzymuje w dobrym stanie ogrodzenie nawet do 10 lat. Kolorowe panele ogrodzeniowe 123 × 250 mają dodatkową warstwę farby proszkowej, która w połączeniu z warstwą ocynku jeszcze lepiej chroni przed rdzewieniem. Wypełnieniem paneli są sztywne zgrzewane druty stalowe o różnych grubościach, tworzące podłużne pionowe oczka. Wielkość oczek w panelach różnych firm może znacznie się różnić. W tych, które sprzedajemy, wynoszą one 50 × 200 mm, co jest wartością optymalną i zapewnia dobrą ochronę, zapobiegając wsuwaniu stopy między pręty i wspinaniu. Panele montuje się do słupków w prosty sposób przy wykorzystaniu 2 obejm, które dostępne są w zestawie. Lekka ażurowa konstrukcja panela pozwala na wykonanie montażu samodzielnie, co może znacznie obniżyć koszty całego ogrodzenia. Nie jest to zalecane jedynie na terenach niestabilnych, nierównych i grząskich, chyba że ma się odpowiednią wiedzę na ten temat.

Niski panel ogrodzeniowy 123 × 250 można wykorzystać do grodzenia terenu wokół domu, firmy, ale też do wydzielania w ogrodzie warzywnika, placu zabaw dla dzieci, czy zbudowania kojca dla niedużego psa. Przyda się też w ogródkach działkowych, gdzie najczęściej ogrodzenia są niskie, ale w takim wypadku zawsze trzeba kierować się wymogami zarządcy terenów działkowych. Zdarza się, że wysokość ogrodzenia, jak i płotków między działkami ustalana jest wewnętrznymi przepisami. Panele ogrodzeniowe 123 × 250 sprawdzą się też jako wypełnienie między słupkami i podmurówką, która zawsze podwyższa wysokość ogrodzenia.

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 – rodzaje

W sprzedaży posiadamy panele ogrodzeniowe 123 × 250 w dwóch rodzajach:

- panele ogrodzeniowe 2D

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 2D to oferta klasy premium do budowy szczególnie mocnych ogrodzeń. Zawiera pręty w dwóch konfiguracjach 5/6/5 i 8/6/8. Oznacza to, że panel wypełniony jest drutami pionowymi o grubości 6 mm. W pierwszej konfiguracji druty poprzeczne mają po 5 mm, w drugiej aż po 8 mm. Takie grubości stosuje się wszędzie tam, gdzie ogrodzenie powinno być szczególnie wytrzymałe także na uszkodzenia mechaniczne. Tego typu panele ogrodzeniowe 123 × 250 dobrze zaprezentują się także w ogrodzeniach kombinowanych, w połączeniu z betonowymi słupkami i taką samą podmurówką.

- panele ogrodzeniowe 3D

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 3D posiada cieńsze druty niż poprzednik, a co się z tym wiąże, jego konstrukcja jest lżejsza i bardziej filigranowa. Jest jednak wystarczająco sztywny dzięki obecnym w nim przetłoczeniom w kształcie litery V, które znajdują się na całej szerokości paneli na dole i u góry. Panel ogrodzeniowy 3D jest nowocześniejszą wersją wymienionych wcześniej paneli prostych i ma bardziej minimalistyczny wygląd. W zależności od potrzeb można zamówić panele o następującej grubości drutów.

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 4 posiada druty o grubości 4 mm, co dzięki obecności przetłoczeń jest wystarczające, aby ogrodzenie posiadało odpowiednią sztywność, a tym samym było wytrzymałe i stabilne. Wizualnie sprawia wrażenie delikatnej konstrukcji, którą najchętniej wybiera się do grodzenia wewnątrz działek, wytyczania stref, np. do zabawy dla dzieci, czy kącika relaksu. Taki plotek można obsiać roślinnością, która zasłoni od wiatru i oczu przechodniów.

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 5 zbudowany jest z nieco grubszych drutów o średnicy 5 mm, tym samym posiada jeszcze większą wytrzymałość i jest polecany wszystkim, którym zależy na solidności płotu, który przetrwa długie lata. Nadaje się jako wypełnienie ogrodzenia zewnętrznego budynków biurowych, a także domów jednorodzinnych, szkół i innych miejsc użyteczności publicznej.

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 4 – cena

To najtańszy w naszej ofercie spośród paneli tej wysokości. Trzeba wiedzieć, że decydując się na panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 4, cena ustalona jest w oparciu o zużycie materiału. Ponieważ jest on najcieńszy spośród oferowanych i zużyto na jego produkcję najmniej stali, musi być więc tańszy niż inne. Niska cena nie jest podyktowana gorszą jakością, czy mniejszym zabezpieczeniem przed korozją, lecz bardziej ekonomicznym wykorzystaniem stali, czego efektem jest drut o grubości 4 mm, najcieńszy, jaki oferujemy. 

Panele ogrodzeniowe 123 × 250 – kolorystyka

W sprzedaży posiadamy panele ogrodzeniowe 123 × 250 w kilku kolorach. Oprócz pokrytych jedynie warstwą cynku, pozostałe zostały poddane malowaniu proszkowemu, które oprócz koloru zapewnia im też większą trwałość. Jak twierdzą eksperci, stalowy i ocynkowany panel poddany malowaniu proszkowemu zyskuje odporność na korozję nawet do kilkudziesięciu lat. Oto dostępne kolory:

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 antracyt

Najmodniejszy w ostatnich sezonach panel ogrodzeniowy 123 × 250 antracyt chętnie wybierany jest, ponieważ znakomicie pasuje do nowoczesnych domów, w których często elewacja, lub stolarka okienna i drzwiowa dobierana jest właśnie w tym kolorze. Pasuje też do nowoczesnych budynków biurowych. Ogrodzenie w tym odcieniu jest dobrze widoczne, a symetryczny charakter paneli i ich wypełnienia w połączeniu z antracytem sprawia, że nabiera eleganckiego i poważnego charakteru.

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 czarny

Czarne ogrodzenia kojarzą się przeważnie z elementami kutymi. Panel ogrodzeniowy 123 × 250 czarny jest nowością i dobrze zaprezentuje się zarówno w kompletnym ogrodzeniu panelowym, jak i jako wypełnienie ogrodzenia kombinowanego w połączeniu z cegłą, piaskowcem, czy gładkim betonem. Można go dopasować zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 zielony

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 w kolorze zielonym jest chyba najbardziej popularny, szczególnie ten z przetłoczeniami. Dobrze komponuje się z zielenią ogrodu, a także inną roślinnością. Chętnie wybierany jest do grodzenia szkół, przedszkoli, czy placów zabaw, a także placówek leczniczych, sanatoriów, gdzie potrzeba jak najwięcej uspokajającej i sprzyjającej relaksowi zieleni.

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 brązowy

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 w kolorze brązowym wybierany jest przez tych, którzy chcą, aby ogrodzenie było widoczne, a jednocześnie dobrze komponowało się z otaczającymi je roślinami. Dobrze zaprezentuje się na posesjach z budynkami posiadającymi białą lub beżową elewację, a także z domami drewnianymi.

- panel ogrodzeniowy 123x250 ocynk

Bez dodatkowego malowania proszkowego dostępny jest w ofercie panel ogrodzeniowy123x250 ocynk. Charakteryzyje się szarą matową barwą i pasuje do wszystkiego. Najczęściej jednak stosuje się go w ogrodzeniach tymczasowych lub firmowych, dla których odcienie szarości są najbardziej typowe. Wykorzystuje się go również w grodzeniu działek rolnych i wybiegów dla zwierząt oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest solidne ogrodzenie odporne na korozję o trwałości do 10 lat. 

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 z podmurówką

Jeżeli komuś marzy się średniej wysokości ogrodzenie, może zakupić u nas panele ogrodzeniowe 123 × 250 łącznie z podmurówką betonową, która w zależności od rozmiaru może dosyć znacząco ogrodzenie podwyższyć, dzięki czemu uzyska się standardowej wysokości płot, wystarczający do zabezpieczenia posesji miejskich, czy też innych na terenach, na których nie ma w pobliżu dzikich zwierząt, które mogłyby przeskoczyć przez takie ogrodzenie. Warto o takiej opcji pomyśleć, jeśli chce się, aby postawiony płot wyróżniał się oryginalnością. Podmurówka może mu nadać takiej unikalności, a do wyboru są 3 rodzaje: betonowa gładka, piaskowiec i cegiełka. Przy zamówieniach paneli z podmurówką ze względu na ciężar i gabaryty, całość dowozimy własnym transportem lub za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 – wycena

Oferujemy panele ogrodzeniowe 123 × 250 różnych rodzajów i w różnych konfiguracjach. Z tego względu indywidualnej wyceny dokonujemy na podstawie konkretnego zapytania. Aby ją otrzymać, w mailu proszę podać jeden z poszczególnych wariantów:

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 2D w konfiguracji 5/6/5,

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 2D w konfiguracji 8/6/8,

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 4 3D,

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 5 3D

Jeżeli zamówienie ma dotyczyć większej ilości paneli, proszę podać ich liczbę, a także jeśli ktoś chce zamówić także inne elementy ogrodzenia panelowego, takie jak słupki, podmurówkę, bramę, należy to w zapytaniu zaznaczyć, podając szczegóły dotyczące, np. wysokości i rodzaju podmurówki, koloru ogrodzenia. W ciągu maksymalnie 24 h dokonamy wyceny całości i podamy również koszt transportu do danego miejsca w Polsce. Wycena jest całkowicie darmowa, a klient po jej otrzymaniu nie jest zobowiązany do zakupu.

Panele ogrodzeniowe 123 × 250 – dlaczego warto kupić je u nas?

Specjalizujemy się w sprzedaży ogrodzeń panelowych kompletnych, jak i poszczególnych ich elementów, dzięki czemu posiadamy dużą wiedzę na ich temat i potrafimy skutecznie doradzić przy ich wyborze. Oferowane przez nas panele ogrodzeniowe 123 × 250 są szansą na zbudowanie solidnego i trwałego ogrodzenia za niewielkie pieniądze.

Każdy oferowany przez nas panel ogrodzeniowy 123 × 250 to:

- dobra jakość stalowych drutów,

- solidne zabezpieczenie przed korozją,

- możliwość indywidualnego doboru koloru,

- gwarancja 5 lat,

- w komplecie akcesoria do montażu. 

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, zamówienia można dokonać telefonicznie lub przez internet, a następnie czekać na dostawę pod same drzwi. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań i zakupów naszych ogrodzeń panelowych.