DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Brama Dwuskrzydłowa 6m

Brama Dwuskrzydłowa 6m - Lista produktów

Brama dwuskrzydłowa 6 m – nowoczesna estetyka i trwałość na lata

Brama 6 m dwuskrzydłowa to sprawdzony i znany od wielu lat najbardziej klasyczny rodzaj bramy wjazdowej. Wykonana z ocynkowanej stali w nowoczesnej odsłonie prezentuje się nie tylko estetycznie, ale zapewnia długotrwałe użytkowanie. Zawdzięcza to systemowi DUPLEX, czyli podwójnej ochronie przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Ocynk ogniowy połączony z lakierowaniem proszkowym doskonale zabezpiecza przed korozją. Jak twierdzą specjaliści, brama dwuskrzydłowa 6 m z taką ochroną może przetrwać do kilkudziesięciu lat bez konieczności konserwacji. Farby proszkowe dodatkowo zabezpieczają przed promieniowaniem UV, co oznacza, że kolory są trwałe i nie blakną.

W ofercie posiadamy takie bramy dwuskrzydłowe 6 m w różnych kolorach, wysokościach i wypełnieniach. Można zdecydować się na minimalistyczne bramy wykonane z paneli 2D lub bardziej zabudowane z małymi prześwitami. Wszystkie prezentują się nowocześnie i elegancko.

Brama dwuskrzydłowa 6 m – zastosowanie

Brama wjazdowa dwuskrzydłowa 6 m ze względu na dużą szerokość znajduje zastosowanie głównie na terenach firmowych i w ogrodzonych miejscach użyteczności publicznej. Umożliwia jednoczesny przejazd dwóch samochodów osobowych i małych dostawczych. Sprawdza się do grodzenia zakładów przemysłowych, działek rolnych i wszelkich innych obszarów działalności gospodarczej. Jeśli warunki na to pozwalają i istnieje taka potrzeba, można ją zamontować także na posesjach prywatnych, ponieważ umożliwia swobodny wjazd bez konieczności manewrowania pojazdem. Warunkiem jest odpowiednia długość podjazdu wynosząca w tym wypadku 3 m. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ze względu na niewystarczającą szerokość linii ogrodzenia, nie można zainstalować bramy przesuwnej. Aby usprawnić przejazd, warto zamontować do niej napęd.

Brama dwuskrzydłowa 6 m – rodzaje wypełnienia

Brama dwuskrzydłowa 6 m może zostać dobrana do tego samego rodzaju metalowego ogrodzenia lub innych typów płotu, np. ogrodzenia betonowego, czy drewnianego. Znakomicie się z nimi komponuje. Oferowane przez nas bramy mają różne rodzaje wypełnienia, dzięki czemu można dobrać takie, które najlepiej wpisuje się w estetykę całej posesji. Ze względu na typ wypełnienia w naszej ofercie znajdują się:

- brama panelowa dwuskrzydłowa 6 m

To najbardziej filigranowy i przezierny typ bramy. Wypełnienie stanowią cienkie pręty pionowe i poziome tworzące charakterystyczną kratkę. Wspawane druty mają średnicę 6/5/6, co oznacza, że pionowe pręty o grubości 5 mm wspierają z obu stron pręty poziome o przekroju 6 mm. Zapewnia to dużą sztywność i wytrzymałość. Brama panelowa dwuskrzydłowa 6 m jest najlżejszym typem bramy wjazdowej o tej szerokości. Można otwierać ją ręcznie, ale przy tych wymiarach najczęściej stosuje się napęd w celu usprawnienia przejazdu. Pasuje do ogrodzenia panelowego, a także świetnie komponuje się z gabionami.

- brama palisadowa dwuskrzydłowa 6 m pozioma

W tej wersji brama palisadowa ma wspawane poprzeczne płaskowniki. Te szersze ułożone blisko siebie dają bardzo małe prześwity. Cieńsze i rozłożone w równych, lecz większych odstępach zapewniają w pewnym stopniu przezierność. Można więc dokonać wyboru w zależności od tego, czy chce się mieć bardziej, czy mniej zabudowaną bramę. Najczęściej jednak dobiera się ją do ogrodzenia, chyba że płot jest wykonany z innego materiału. Wtedy można rozważyć, jaka będzie najlepsza szerokość poziomych szczebli. Tego rodzaju brama dwuskrzydłowa 6 m pasuje do nowoczesnych obiektów z dużymi przeszkleniami.

- brama palisadowa dwuskrzydłowa 6 m pionowa

Palisadowa brama dwuskrzydłowa 600 cm o pionowym ułożeniu wypełniających ją płaskowników również może mieć różnej wielkości prześwity. Wszystko zależy od szerokości szczebli i gęstości ich wspawania w ramę. Pionowa brama jest bardzo popularnym wyborem do zabezpieczania terenów przemysłowych, zakładów produkcyjnych i innych. Najczęściej stosuje się w niej napęd.

Brama dwuskrzydłowa 6 m – możliwość doboru wysokości

Wysokość każdej bramy powinna być dostosowana do całego ogrodzenia. Mając to na względzie, oferujemy bramy dwuskrzydłowe o szerokości 6 m zarówno w wersji panelowej, jak i palisadowej w pięciu różnych wysokościach. Są to 120 cm, 142 cm, 150 cm, 172 cm oraz 190 cm. Taka zróżnicowana oferta pozwoli dobrać właściwą wysokość. Trzeba pamiętać, aby w przypadku ogrodzenia panelowego z podmurówką uwzględniać przy doborze bramy wysokość całkowitą płotu, a nie tylko samego przęsła.

Brama dwuskrzydłowa 6 m – różne warianty kolorystyczne

Brama 6 m dwuskrzydłowa może mieć różnorodną kolorystykę, ale najchętniej wybierane są:

- brama antracytowa

W tym eleganckim ciemnoszarym odcieniu chętnie wybiera się bramy do ogrodzeń firmowych, zarówno przemysłowych, jak i biurowców. Chociaż antracyt RAL 7016 to ukochany odcień ludzi biznesu, coraz chętniej wybierany jest także przez właścicieli nowoczesnych domów, ponieważ prezentuje się estetycznie, a do tego nie widać na nim zanieczyszczeń.

- brama czarna

Czarny kolor RAL 9005 cieszy się równie wielkim powodzeniem ze względu na sentyment do czarnych ogrodzeń metalowych. Znakomicie się też komponuje z różnymi innymi barwami, co jest niezwykle ważne w przypadku wyboru ogrodzenia z innego materiału. Czarna brama będzie pasować zarówno do płotu z cegły, piaskowca, betonu, jak i drewna.

- brama brązowa

Odcień brązowy RAL 8107 bramy dobiera się do ogrodzenia w tym samym kolorze, a także do płotów drewnianych, czy wykonanych z innych materiałów. Brązowa brama dobrze będzie współgrała także z drewnianymi domami i roślinnością w ogrodzie.

- brama zielona

Brama zielona w odcieniu RAL 6005 to najczęstszy wybór tam, gdzie chce się stworzyć harmonijną całość z zielonym otoczeniem. Chętnie wybierana jest do grodzonych terenów zielonych, takich jak ogrody zoologiczne, parki, obiekty sportowe i rekreacyjne, a także przedszkola czy szkoły, sanatoria i inne placówki medyczne. W takich miejscach właśnie najczęściej stosuje się ogrodzenie panelowe, a wjazd zamyka zielona brama panelowa dwuskrzydłowa 6 m.

Brama dwuskrzydłowa 6 m – cena

Cennik oferowanych przez nas bram wjazdowych jest zróżnicowany, tak aby każdy mógł zakupić u nas bramę stosownie do własnych możliwości finansowych. Z czego wynikają różnice w cenie? Największy wpływ na nią ma ilość materiału, w tym wypadku stali, użytego do wyprodukowania bramy. Z tego względu najtańsze są bramy panelowe, które wytwarza się z cienkich drutów, natomiast bramy palisadowe są droższe, ponieważ do ich produkcji zużywa się więcej stali oraz materiałów stosowanych do zabezpieczenia przed korozją. Warto wiedzieć też, że cena uzależniona jest od wysokości. Im niższa brama z danym wypełnieniem, tym mniej się za nią zapłaci. Każdy, kogo interesują produkty z naszej oferty, musi też wiedzieć, że podane przy produkcie ceny dotyczą wyłącznie bramy bez osprzętu. Znaczy to, że w przypadku zakupu produktu z naszej podstawowej oferty, takiego jak brama dwuskrzydłowa 6 m, cena nie obejmuje słupków, zamków, czy napędu. Można je dokupić za dodatkową opłatą.

Brama dwuskrzydłowa 6 m – czemu warto dokonać zakupu właśnie u nas?

Specjalizujemy się w sprzedaży ogrodzeń i bram od wielu lat i oferowany przez nas towar jest najwyższej jakości. Podejmujemy współpracę jedynie z polskimi producentami, którzy dbają o każdy detal.

Każda oferowana przez nas brama dwuskrzydłowa 6 m to:

- produkt wykonany z najwyższej jakości stali,

- świetna wytrzymałość i ochrona przed korozją (ocynk ogniowy i malowanie proszkowe),

- trwały kolor i możliwość jego wyboru,

- polski producent,

- 5 lat gwarancji.

Oferujemy możliwość wyboru różnych wysokości bram i dobrania takiego rodzaju wypełnienia, jakie najbardziej klientowi odpowiada. Mało tego, w sprzedaży mamy także wszystkie potrzebne do montażu bramy akcesoria, takie jak słupki, zamki, rygle, klamki, a także automaty. Zainteresowanych zakupem nie tylko bramy, ale i całego ogrodzenia, zapraszamy do kontaktu w celu wyceny. W naszej ofercie mamy bowiem również wszystkie elementy składające się na ogrodzenie panelowe oraz palisadowe, pasujące do bram.