DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Panel Ogrodzeniowy 3D

 

Panel Ogrodzeniowy 3D - Lista produktów

Panel ogrodzeniowy 3D – charakterystyka

Panel ogrodzeniowy 3D jest elementem systemowego ogrodzenia panelowego wypełniającym przestrzeń między słupkami. Wykonany z ocynkowanych ogniowo cienkich drutów stalowych tworzy ażurową konstrukcję płotu. Wyróżnia się trójwymiarowymi przetłoczeniami w kształcie litery V umieszczonymi na różnych wysokościach na całej szerokości panela. Mają one walory dekoracyjne, ale przede wszystkim usztywniają go i czynią bardziej wytrzymałym. Druty w panelu ułożone są pionowo w małych odstępach od siebie i krzyżują się pod kątem prostym w kilku miejscach z poziomymi, co daje podłużne pionowe oczka. Ich wielkość uzależniona jest od gęstości rozmieszczenia drutów, która w różnych ofertach może być rozmaita. Panele ogrodzeniowe 3D oferowane przez nas posiadają oczka wielkości 50 × 200 mm, co czyni je trudnymi do sforsowania poprzez wspinanie, przynajmniej przez ludzi. Szerokość oczka wynosząca 5 cm nie pozwala na oparcie stopy o poprzeczne druty, a tym samym utrudnia wspinaczkę włamywaczom. Grubość drutów może być różna i w zależności od tego panele 3D wykorzystuje się do różnych celów. Jednakże będzie ona i tak cieńsza niż w panelach prostych, dzięki czemu panel 3D wygląda delikatniej. Minimalistyczna konstrukcja z przetłoczeniami jest nowocześniejsza od grubszych paneli 2D.

Panel ogrodzeniowy 3D – zastosowanie

Panele ogrodzeniowe 3D są coraz powszechniej stosowane w miastach do grodzenia prywatnych działek, a także różnych instytucji, szkół, przedszkoli, żłobków, ośrodków zdrowia i innych placówek użyteczności publicznej. Z powodzeniem wykorzystuje się je także do otaczania placów zabaw dla dzieci, czy piaskownic na przydomowych podwórkach w celu ochrony przed zanieczyszczaniem piasku przez bezpańskie zwierzęta. To ażurowe ogrodzenie z cienkich drutów nie zakłóca widoku i może być stosowane nawet na niewielkich przestrzeniach, co nie oznacza, że nie sprawdzi się na dużych terenach. Panel ogrodzeniowy 3D okazał się idealny także do zabezpieczania basenów, obiektów sportowych, czy rekreacyjnych. Można go wykorzystać także do budowania różnych konstrukcji takich jak kojce dla psów, czy wiaty śmietnikowe.

Panel ogrodzeniowy 3D – wymiary

Panel ogrodzeniowy 3D może mieć różnorodne wymiary, co sprzyja uniwersalności zastosowań. W naszej ofercie dostępny jest w kilku wysokościach tej samej szerokości, która wynosi 250 cm. Najniższy panel w naszym asortymencie ma 1030 mm, najwyższy 2030 mm. Oprócz tego sprzedajemy także panele ogrodzeniowe 3D mające po 1230 mm, 1530 mm oraz 1730 mm. Pięć różnych dostępnych wysokości pozwala dobrać optymalny panel ogrodzeniowy 3D, wymiary dostosowując do tego, do czego ma być przeznaczony. Warto wiedzieć, że w każdym z poszczególnych wymiarów może on mieć różną grubość drutów. W naszych panelach 3D wynosi ona 4 lub 5 mm. W zależności od wysokości, którą się wybierze, do montażu będzie potrzebna odpowiednia ilość obejm - od 2 do 4. Wysokość panela ma też wpływ na to, ile rzędów przetłoczeń dany panel ogrodzeniowy posiada. W tych najniższych będą to tylko 2 rzędy, jeden na dole, drugi u góry. W najwyższym panelu przetłoczenia występują aż na czterech wysokościach, a w panelach średniej wysokości na trzech.

Panel ogrodzeniowy 3D – cena

Panele ogrodzeniowe 3D są często tańsze niż panele proste 2D ze względu na cieńsze druty, a tym samym mniejsze zużycie materiału. Trzeba jednak wiedzieć, że kupując panel ogrodzeniowy 3D, cena będzie zależna też od jego wysokości, grubości drutów, a także sposobu zabezpieczenia przed korozją. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, łatwo zorientować się, że najtańszym panelem będzie ten najcieńszy o średnicy 4 mm w najniższej z dostępnych wysokości. Panel ogrodzeniowy 3D ocynkowany bez dodatkowego malowania proszkowego sprzedajemy w tej samej cenie, jak ten pokryty również farbą. Przy zakupie warto jednak zastanowić się, co bardziej będzie się opłacało. Panel pomalowany proszkowo będzie miał znacznie lepszą wytrzymałość na działanie warunków atmosferycznych i przetrwa dłużej bez rdzewienia, niż panel zabezpieczony jedynie warstwą cynku. Jeśli kupuje się więcej paneli, a także inne elementy ogrodzenia panelowego, proszę wymienić, jakie oraz podać ich ilość, a wyliczymy, ile będzie kosztowało kompletne ogrodzenie panelowe w danej wysokości.

Panel ogrodzeniowy 3D z podmurówką

Jeśli teren jest stabilny i równy, ogrodzenie panelowe podmurówki nie potrzebuje, ale może ją mieć. Oprócz walorów ozdobnych pełni ona wiele ważnych funkcji, które w niektórych sytuacjach są szczególnie przydatne. Może zapobiegać przerastaniu roślinności z sąsiednich posesji, podkopywaniu się zwierząt pod ogrodzeniem, a także przedłużyć trwałość samego płotu panelowego, chroniąc panele ogrodzeniowe 3D przed wilgocią ciągnącą od gruntu. Przede wszystkim jednak sprawi, że ogrodzenie zyska jeszcze większą stabilność. Jest to ważne szczególnie na terenach grząskich lub pochyłych. Decydując się na panel ogrodzeniowy 3D z podmurówką, trzeba mieć świadomość, że murki ogrodzeniowe podwyższą cały płot, co należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o wysokości paneli. Szczególnie uwagę należy zwrócić na to wtedy, gdy wybierze się najwyższy panel. Dołożenie do niego podmurówki może sprawić, że wysokość płotu przekroczy 220 cm, a w świetle przepisów, tylko do tej wysokości można postawić ogrodzenie bez konieczności zgłaszania jego budowy. W przypadku wyboru niższych paneli takiego zagrożenia nie ma. Jeśli kogoś takie rozwiązania interesują, gotowe podmurówki betonowe można u nas kupić łącznie z panelami. Dostępne są w 3 rodzajach: gładka, cegła i piaskowiec

Panele ogrodzeniowe 3D – dostępne kolory

Malowanie proszkowe nie tylko zabezpiecza przed korozją, ale też umożliwia klientowi dokonanie wyboru koloru, który najbardziej mu odpowiada i dobrze komponuje się z otoczeniem. Używane do malowania farby są odporne na działanie promieniowania UV i dają trwałe kolory. Nasza oferta obejmuje panele ogrodzeniowe 3D w pięciu kolorach:

- panel ogrodzeniowy 3D antracyt

Panele ogrodzeniowe 3D w modnym antracytowym kolorze są coraz częściej wybierane nie tylko przez firmy, ale także osoby prywatne do grodzenia swoich domów. Neutralna barwa dobrze współgra z różnymi elewacjami, dodaje elegancji całemu domostwu, a także sprawia, że ogrodzenie staje się widoczne na tle otaczającej zieleni. Szczególnie dobrze prezentuje się przy nowoczesnych budynkach, gdzie stolarka okienna i drzwiowa ma ten sam kolor.

- panel ogrodzeniowy 3D zielony

Zieleń to barwa kojarzona przede wszystkim z roślinnością i spokojem. Nie bez przyczyny więc wybiera się panel ogrodzeniowy 3D do miejsc, gdzie ogrodzenie powinno kolorystycznie wtapiać się w otoczenie. Nadaje się on do grodzenia terenów rekreacyjnych, miejsc użyteczności publicznej, a także przydomowych ogrodów.

- panel ogrodzeniowy 3D brązowy

Brązowy panel ogrodzeniowy 3D również dobrze komponuje się z barwami natury, ale w przeciwieństwie do zielonego wyraźnie zaznacza swoją obecność. Dobrze komponuje się z drewnianymi elementami elewacji utrzymanymi w tym samym odcieniu.

- panel ogrodzeniowy 3D czarny

Czarne ogrodzenia panelowe to nowoczesne minimalistyczne zastępstwo dla ogrodzeń kutych, kojarzonych wcześniej z tą właśnie barwą. Pięknie kontrastuje z białymi elewacjami nowoczesnych domów.

- panel ogrodzeniowy 3D ocynk

W tej wersji dostępny panel ogrodzeniowy 3D jest jedynie ocynkowany bez dodatkowego malowania proszkowego. Ma barwę szarą, jaśniejszą od antracytu i jest dobrym wyborem dla ogrodzeń firmowych, działek rolnych, płotów tymczasowych, a także domów jednorodzinnych o szarej i białej elewacji.

Panele ogrodzeniowe 3D – dostępne warianty

Oferowane przez nas panele ogrodzeniowe 3D można kupić w różnych wariantach. W każdej wysokości jest możliwość zamówienia 2 wersji zróżnicowanych cenowo. Oto one:

- panel ogrodzeniowy 3D 103 × 250 fi 4

- panel ogrodzeniowy 3D 103 × 250 fi 5

- panel ogrodzeniowy 3D 123 × 250 fi 4

- panel ogrodzeniowy 3D 123 × 250 fi 5

- panel ogrodzeniowy 3D 153 × 250 fi 4

- panel ogrodzeniowy 3D 153 × 250 fi 5

- panel ogrodzeniowy 3D 173 × 250 fi 4

- panel ogrodzeniowy 3D 173 × 250 fi 5

- panel ogrodzeniowy 3D 203 × 250 fi 4

- panel ogrodzeniowy 3D 203 × 250 fi 5

Przy zamawianiu, czy składaniu zapytania o wycenę proszę podać jeden z dostępnych wariantów. Wybrany kolor paneli nie ma wpływu na cenę. W celu uzyskania kompleksowej wyceny proszę wskazać dodatkowe elementy ogrodzenia, które chce się zamówić oprócz paneli ogrodzeniowych 3D.

Panel ogrodzeniowy 3D – dlaczego warto kupić u nas?

Specjalizujemy się w sprzedaży ogrodzeń panelowych. Można je zamawiać w komplecie, ponieważ wtedy ma się pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasowały i będą tej samej dobrej jakości. Sprzedajemy też osobno poszczególne produkty, takie jak panele ogrodzeniowe 3D. Mamy kontakt z najlepszymi producentami, którzy dbają o jakość i jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie wymiary, czy kolor ogrodzenia, jeśli komuś nie pasują te dostępne w sprzedaży standardowej.

Nasze panele ogrodzeniowe 3D to:

- solidne druty dobrej jakości,

- wybór rozmiarów i kolorów,

- akcesoria do montażu w zestawie,

- wysoka odporność na korozję,

- 5 lat gwarancji, darmowa wycena i dostawa pod same drzwi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą paneli oraz innych części ogrodzenia panelowego, które mamy w sprzedaży, takimi jak: słupki ogrodzeniowe, podmurówki prefabrykowane, bramy i furtki.