DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Furtka palisadowa

Furtka palisadowa - Lista produktów

Furtka palisadowa – charakterystyka i zastosowanie

Nowoczesna furtka palisadowa jest częścią systemu ogrodzeń palisadowych, z którymi tworzy harmonijną całość. Jednak dzięki eleganckiemu designowi i dużej trwałości znajduje także zastosowanie w innych rodzajach płotów. Furtki palisadowe powstają z ocynkowanej ogniowo stali, dzięki czemu są chronione przed korozją. Dodatkowo maluje się je proszkowo, co jeszcze trwalej zabezpiecza przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Osadzone są w solidnej ramie 60 × 40 mm i posiadają wypełnienie z profili różnej szerokości w ułożeniu pionowym lub poziomym. To sprawia, że furtka palisadowa może mieć różne oblicza i można ją idealnie dobrać do stylu domu i otaczającego go ogrodzenia. Najczęściej występuje jako:

- furtka palisadowa pozioma

Pozioma furtka palisadowa wybierana jest często do domów nowoczesnych. Dobrze komponuje się zarówno z poziomymi ogrodzeniami palisadowymi, jak i płotami pełnymi z betonu, kamienia, czy ciężkimi ogrodzeniami gabionowymi. Świetnie wygląda też w ogrodzeniu z bloczków betonowych. Poziome wypełnienie może mieć większe lub mniejsze prześwity, a umieszczone w nim profile są tej samej lub różnej szerokości. Taki wybór daje spore możliwości aranżacyjne, a także pole do stworzenia ogrodzenia, które będzie wyróżniać się oryginalnością.

- furtka palisadowa pionowa

Pionowa furtka palisadowa posiada wypełnienie z pionowych profili, które w zależności od szerokości mogą być zastosowane w różnych stylizacjach. Furtki palisadowe pionowe o wąskich profilach wyglądem przypominają modne w latach 90-tych ubiegłego wieku furtki z kształtowników. Natomiast szersze profile pionowe wyglądają jak tradycyjne sztachety, które jednak nie mają ostrego zakończenia. Te pierwsze o dużej ażurowości będą doskonale pasować do okazałych domów w stylu dworkowym, których piękno właściciel posesji chce wyeksponować. Natomiast te drugie idealnie wpasują się w nowoczesne rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje furtki palisadowe o różnych typach wypełnienia. Można wśród nich znaleźć zarówno poziome o różnym stopniu przezierności, jak i pionowe.

Furtka palisadowa – wymiary

Furtka palisadowa może mieć różne wymiary. Jej wysokość dobierana jest do wysokości ogrodzenia, a szerokość do możliwości działki i potrzeb mieszkańców. Według przepisów furtka nie powinna być węższa niż 90 cm. Aby zapewnić jeszcze większy komfort przechodzenia, przygotowaliśmy do sprzedaży furtki palisadowe o szerokości 100 cm. Taka furtka prezentuje się elegancko i może być wizytówką każdego domu, czy firmy. Najpopularniejsze wysokości to 130 cm, 150 cm i 170 cm. Wszystkie podane wymiary posiadamy w swojej ofercie.

Furtka palisadowa – kolorystyka

Furtki palisadowe dostępne są w naszej ofercie w zróżnicowanej kolorystyce, aby można było optymalnie dopasować do ogrodzenia i elewacji domu. Farba proszkowa, którą zostały pokryte, zachowuje trwałość kolorów przez długie lata, dzięki odporności na promieniowanie UV. Oto najczęściej wybierane kolory:

- furtka palisadowa antracytowa

Pasuje szczególnie do zabudowań nowoczesnych. Często wybierana jest też przez firmy, którym zależy na eleganckim wizerunku. Ten modny kolor ma dodatkową zaletę – nie widać na nim zabrudzeń. Efektownie prezentuje się w układzie poziomym w ogrodzeniu palisadowym lub w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak beton, czy drewno.

- furtka palisadowa czarna

Czarna furtka ogrodzeniowa najczęściej kupowana jest w układzie pionowym z ażurowym wypełnieniem metalowymi pionowymi profilami o dużej przezierności. Zapewnia elegancki, wyrazisty i nowoczesny wygląd także starym stylowym budynkom.

- furtka palisadowa brązowa

Furtka palisadowa w kolorze brązowym cieszy się równie dużą popularnością, jak antracytowa. W układzie poziomym wybiera się ją na posesje utrzymane w nowoczesnym stylu. Dobrze komponuje się z szarościami betonu, jak i cegłą klinkierową oraz drewnem. Pionowa furtka w odcieniu brązu może zastąpić drewnianą w płocie sztachetowym. Jest od niej trwalsza i nie wymaga okresowej impregnacji.

Furtka palisadowa – dlaczego warto kupić ją u nas?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży ogrodzeń. Mamy spore doświadczenie w doborze asortymentu i profesjonalnym doradztwie. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych polskich producentów, którzy gwarantują wysoką jakość.

Nasze furtki palisadowe wyróżnia:

- solidna najwyższej jakości stal,

- podwójna ochrona przed korozją,

- możliwość doboru rodzaju, wymiaru i koloru do potrzeb,

- 5 lat gwarancji.

Furtki palisadowe sprzedajemy w zestawach z potrzebnymi do montażu akcesoriami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań do kontaktu z nami.