DobreOgrodzenie.pl - największa oferta ogrodzeń

Twój koszyk

Panel Ogrodzeniowy fi 4

Panel Ogrodzeniowy fi 4 - Lista produktów

Panel ogrodzeniowy fi4 – charakterystyka

Panel ogrodzeniowy fi4 to element systemowego ogrodzenia panelowego o ażurowej i najbardziej filigranowej konstrukcji spośród dostępnego u nas asortymentu. Jego wypełnienie stanowią cienkie druty o grubości 4 mm ułożone w sposób kratowany. Dla zapewnienia większej sztywności i stabilności posiadają one charakterystyczne przetłoczenia w kształcie litery V, rozmieszczone na całej szerokości i w zależności od wysokości ogrodzenia w dwóch, trzech lub nawet czterech rzędach. Dodaje to całemu ogrodzeniu także walorów ozdobnych. Panel ogrodzeniowy 4 mm ze względu na swoją lekkość pozwala na zbudowanie płotu bez podmurówki betonowej, ale jeśli ktoś zechce, ogrodzenie może ją mieć. Jest to wskazane szczególnie wtedy, gdy płot stawiany jest na niestabilnym gruncie. Dostępne u nas panele ogrodzeniowe fi4 produkowane są z ocynkowanej ogniowo stali, dzięki czemu chronione są przed korozją, a warstwa farby proszkowej, którą się je pokrywa stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz umożliwia wybór w odpowiedniej kolorystyce. Ogrodzenie panelowe fi4 odznacza się wyjątkowo delikatną budową, która jednak jest wystarczająco stabilna i wytrzymała, aby skutecznie zabezpieczać grodzony teren.

Panel ogrodzeniowy fi4 – zastosowanie i możliwości aranżacyjne

Panele ogrodzeniowe 4 mm znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w stawianiu ogrodzeń, ale ze względu na swoją lekkość także w budowaniu różnych konstrukcji w ogrodzie, takich jak wiaty śmietnikowe, czy kojce dla psów. Nadają się także do stawiania ogrodzeń tymczasowych służących do zabezpieczania terenów budowy, ponieważ można je szybko postawić i równie szybko zdemontować. Często wybierane są jako ogrodzenie wokół domu, czy działki ogrodniczej. W tym pierwszym przypadku stawia się przeważnie na panele ogrodzeniowe średniej wysokości, a w drugim na niskie. Te ostatnie wykorzystywane są też na dziecięcych podwórkach do grodzenia piaskownic, aby zwierzęta nie miały do nich dostępu, a także otacza się nimi miejskie tereny placów zabaw dla dzieci. Panel ogrodzeniowy fi4 dostępny u nas w różnych rozmiarach może być wykorzystywany też do budowy różnych konstrukcji w ogrodzie, a pokryty matami ogrodzeniowymi, taśmą czy roślinnością będzie skutecznie maskować to, co się w ich wnętrzu znajdzie. Stwarza więc szerokie możliwości zastosowania go do różnych celów, nie tylko ogrodzeniowych. Jeśli natomiast użyje się go do grodzenia domu i znudzi się komuś rozległy widok, jaki zapewnia, można w celu uzyskania większej prywatności również wykorzystać wyżej wymienione maty, taśmę ogrodzeniową, czy żywe rośliny, aby gotowy płot przesłonić. Dzięki takim możliwościom ogrodzenie panelowe zyskuje ogromny potencjał i jest coraz szerzej stosowane.

Panel ogrodzeniowy fi4 – wymiary

Panel ogrodzeniowy 4 mm dostępny jest w różnych wysokościach, z których największym powodzeniem ze względu na najszersze możliwości zastosowań cieszy się:

- panel ogrodzeniowy 153 × 250 4 mm

Panel ogrodzeniowy 4 mm 153 znajduje zastosowanie w przydomowych ogrodzeniach. Ta wysokość właśnie jest najczęściej wybierana szczególnie na terenach miejskich, gdzie nie ma zagrożenia ze strony dzikich zwierząt. Trzeba pamiętać też, że panel ogrodzeniowy 153 × 250 4 mm z podmurówką da ogrodzenie w rzeczywistości wyższe niż sama wysokość panela, ponieważ powyższy je podmurówka. Jeśli więc chce się mieć ogrodzenie nie wyższe niż 153 cm z podmurówką, należy zakupić panel niższy od wyżej wymienionego. Dostępny w wysokości 153 cm posiada 3 rzędy przetłoczeń: na dole, u góry i w części środkowej.

- panel ogrodzeniowy 123 × 250 4 mm

Panel ogrodzeniowy 123 × 250 fi 4 sprawdzi się w stawianiu ogrodzeń niskich na placach zabaw, czy przy posesjach miejskich, szczególnie na małych działkach. Jeśli dołoży się do niego podmurówkę, podwyższy ona ogrodzenie do średniej wysokości. Panel ogrodzeniowy 123 × 250 4 mm jest też chętnie wybierany do wydzielania stref w ogrodzie czy budowy kojców dla psów. Posiada dwa rzędy przetłoczeń, które umieszczone są na dole i u góry.

Panel ogrodzeniowy fi4 – kolorystyka

Panele ogrodzeniowe fi4 w naszej ofercie dostępne są w kilku kolorach, aby klient mógł dobrać odpowiednią barwę do elewacji domu i otoczenia. Farba proszkowa odporna jest na promieniowanie UV, dzięki czemu ogrodzenie zachowuje swój kolor przez długie lata i nie blaknie pod wpływem słońca. Oto dostępne kolory w naszym asortymencie:

- panel ogrodzeniowy 4 mm antracyt

Jeden z najbardziej popularnych w ostatnich latach panel ogrodzeniowy 4 mm antracyt przyciąga uwagę ze względu na wyrazisty ciemnoszary odcień, który dobrze komponuje się z nowoczesnymi domami i dodaje elegancji. Jest delikatniejszy w odbiorze od czarnego i świetnie prezentuje się z szarą lub grafitową podmurówką. Nie widać na nim zabrudzeń, co doceniają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Panel ogrodzeniowy 4 mm – antracyt umożliwia postawienie minimalistycznego wizualnie, a jednocześnie wyraźnie zaakcentowanego ogrodzenia panelowego, które może być znakomitą wizytówką firmy, a także domu.

- panel ogrodzeniowy 4 mm czarny

Czarny panel ogrodzeniowy 4 mm jest doskonale widoczny z daleka nawet pomimo swojej filigranowej budowy. Dobrze komponuje się z białymi elewacjami minimalistycznych domów, tworząc sprzyjające nowoczesnemu stylowi kontrasty. Nadaje się także do domów klasycznych pokrytych czerwonymi dachówkami. Szara betonowa podmurówka pod nim znakomicie będzie go dopełniała.

- panel ogrodzeniowy 4 mm zielony

Zielony panel ogrodzeniowy fi4 znajduje szerokie zastosowanie w grodzeniu terenów sportowych, rekreacyjnych, placów zabaw dla dzieci, domów prywatnych z ogrodem, których właścicielom zależy na tym, aby ogrodzenie wtopiło się w otaczającą roślinność. Jest pożądany także w grodzeniu budynków użyteczności publicznej w miastach, gdzie brakuje naturalnej, działającej uspokajająco zieleni.

- panel ogrodzeniowy 4 mm brązowy

Panele ogrodzeniowe fi4 w odcieniu brązowym dobrze współgrają z otaczającą przyrodą. Pasują do domów klasycznych, także tych budowanych z drewna. Świetnie komponują się z szarą betonową podmurówką, którą również można u nas zakupić w różnych wzorach. Z brązowych paneli fi4 można także budować różne konstrukcje w ogrodzie, ponieważ nie zakłócą barwą naturalnych odcieni natury.

- panel ogrodzeniowy 4 mm ocynk

Panel ogrodzeniowy 4 mm w wersji ocynk nie posiada dodatkowej warstwy farby proszkowej. Jest jedynie ocynkowany ogniowo, co zabezpiecza go przed korozją. Ma kolor szary w standardowym odcieniu i jest dosyć surowy w odbiorze wizualnym. Pasuje zarówno do szarej, jak i grafitowej podmurówki. Często wybiera się go do stawiania wiat śmietnikowych, które obsiewa się roślinnością, czy grodzenia terenu budowy jako ogrodzenie tymczasowe.

Panel ogrodzeniowy fi4 – cena

Panele ogrodzeniowe 4 mm należą do najtańszych w naszej ofercie. Ich atrakcyjna cena podyktowana jest mniejszym zużyciem stali do ich produkcji. Różnica w cenie jednego panela fi4 i fi5, który posiada druty grubsze jedynie o 1 mm, sięga kilkadziesiąt złotych, co szczególnie przy stawianiu dużego ogrodzenia, na które potrzeba sporą ilość paneli, może mieć znaczenie dla tych, którzy mają ograniczony budżet i myślą o oszczędnościach. Warto więc przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze skalkulować koszty. My na życzenie klienta dokonujemy darmowej wyceny kosztów całego ogrodzenia panelowego w danej konfiguracji technicznej w ciągu 24 h od złożenia zapytania. Można dla porównania różnicy zamówić wycenę ogrodzenia zawierającego panele ogrodzeniowe fi4 w odpowiedniej wysokości oraz drugą z panelami fi5 w tej samej wysokości. Różnica pokaże, ile można zaoszczędzić na kosztach całego płotu decydując się na najcieńszy dostępny u nas panel ogrodzeniowy fi4.

Panel ogrodzeniowy fi4 – montaż

Panele ogrodzeniowe fi4 są lekkie i bardzo łatwe w montażu, który w razie konieczności oszczędzania można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Przypina się je za pomocą obejm do słupków ogrodzeniowych i równie łatwo w razie zaistniałej potrzeby można je zdemontować. Ilość potrzebnych obejm zależna jest od wysokości paneli. Im wyższe ma być ogrodzenie, tym więcej ich potrzeba. Do najniższych paneli stosuje się 2 komplety obejm, a do najwyższych aż cztery. Tak łatwy sposób montażu sprawia, że w razie jakiegokolwiek uszkodzenia panela, będzie można go szybko wymienić bez konieczności rozbierania całego płotu. W przypadku grodzenia dużych, czy niestabilnych terenów warto jednak montaż powierzyć doświadczonej ekipie, która zrobi to szybko i profesjonalnie.

Panel ogrodzeniowy fi4 – dlaczego właśnie u nas warto go kupić?

Każdy, kto zdecyduje się na postawienie ogrodzenia panelowego wybierając panele ogrodzeniowe fi4 powinien szukać ofert nie tylko atrakcyjnych cenowo, ale przede wszystkim zadbać o to, aby jakość paneli była wystarczająco dobra, aby zbudować solidny płot. Jako firma zajmująca się sprzedażą ogrodzeń panelowych od lat wybieramy produkty tylko polskich producentów, którzy są cenieni ze względu na wysoką jakość używanych do produkcji materiałów oraz solidne wykonanie. Nasze panele ogrodzeniowe 4 mm to:

- wysokiej jakości ocynkowana ogniowo stal,

- wybór spośród różnych wymiarów i kolorów,

- solidne zabezpieczenie przed korozją i promieniowaniem UV

- atrakcyjna cena i estetyczny wygląd,

- gwarancja 5 lat.

Kupując u nas, macie Państwo pewność, że każdy panel ogrodzeniowy fi4 będzie tej samej dobrej jakości, a przy zamówieniach kompleksowych całego ogrodzenia, wszystkie jego elementy będą wykonane z trwałych wysokiej klasy materiałów, które nie sprawią przykrych niespodzianek podczas użytkowania. 

W przypadku chęci skompletowania całego ogrodzenia, które będzie zawierało panele ogrodzeniowe 4 mm, słupki ogrodzeniowe, bramę, furtkę i podmurówkę oraz akcesoria montażowe, wystarczy skontaktować się z nami, poprosić o wycenę, a my odpowiemy w ciągu 24 h. Zakupy wszystkich części ogrodzenia w jednym miejscu to spore oszczędności czasu oraz gwarancja tej samej dobrej jakości. Serdeczne zachęcamy do kontaku, a w razie potrzeby profesjonalnie doradzimy.